Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ysfmre
Gerçek Adyusuf
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Yine çevirmeye girdim :D başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Senin gibi akıllı ve uyanık 1000000 kişi olsa tüvtürk biter... Mesaja git »
Matematik problemi gibi araç seçim konusu açtım, buyrun içeri.. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kullanmadım ama crdi motor çok yakıyor diyorlar. Hdi motorun yakıtı dillerde. Ama güvenlik, yol tutuş, kalite,fiyat kıstaslarına da bakmak lazım. Kimi... Mesaja git »
Matematik problemi gibi araç seçim konusu açtım, buyrun içeri.. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bagaj ve yakıt konusunda ben de 301 ve kardeşini tavsiye ederim. Geçen 301 in bagajına 3 orta boy keçi koyanı gördüm... Mesaja git »
Max 40.000 tl ye hangi araci onerirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Takipteyim... Mesaja git »
30 yıl kullanılabilecek otomobil marka ve modeli önerisi. başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Belirttiğiniz fiyat sınırındaki araçlar c D sınıfı araçlar genellikle. Dolayısıyla eskit yenisini al mantığıyla üretiliyor çoğu. O yüzden pek sanmıyor... Mesaja git »
Sifir Arac Alirken Benzinli Tercih Etmek Mantiklimi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Merhaba. Buna benzer grafikler var mı acaba ulaşabileceğimiz... Mesaja git »
Çıkma orjinal parça olayı oldukça bu gibi olayların olması da normal. Geçmiş olsun Allah daha büyüklerinden korusun... Mesaja git »
En uygun sifir otomatik araclar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mitsubishi attrage tavsiyesi gelmemiş ben söyleyeyim bari. Çirkin ama donanımlı araç... Mesaja git »
60 bine Dikkat Çeken Araç başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arabayı boşver musluk sorununu hallettin mi?... Mesaja git »
Sıfır Egea vs Sıfır Captur başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kırsaldan kırsala değişir. Bence dikkatli olduktan sonra kırsalda bir sorun teşkil etmez... Mesaja git »
Arkadaşları

mustafahayri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078