Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
safsansar
Gerçek Adzeki dogan
Doğum Tarihi22 Nisan 1974
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Banım kalktı şükür başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Banım da Kalktı...... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Standard Edition | Korea Origin | 67TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eyvallah teşekkürler...... Mesaja git »
(En ucuz) BF1 Standard Edition | Korea Origin | 67TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Key premium pass mı yoksa standart surum oyun keyimi ben premium pass uygun bulursam alicam bekliyoruz bakalim...... Mesaja git »
Blick: Erdoğan'ın diktatörlüğüne Hayır oyu kullanın. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Helal olsun arkadaş guzel anlatmış kesinlikle katiliyorum bu sözlere... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%13.50) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Helal olsun turuncu bastır:D... Mesaja git »
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 55 ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Serkan merhabalar,4 lu paket kargo bugün ulaştı,bayan ZEN herzamanki gibi efsane orjinali ile ayni yine bayan Jimmy choo hanim daha denemedi ama ben ş... Mesaja git »
Sağlam gerilim -korku filmleri arayanlar buraya (in cin yok bizde) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Teşekkürler konuyu attım favorilere güzel filmler var izlemediğim...... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%13.50) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Vay 12 mi olmuş tamda Odea bank hesap acmıstım bugün hanıma ve bana ayrı ayrı olarak, 50 şer atıyım diyordum 13,ten ne yapsam şimdi bilemedim??? ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Paco Rabanne - Olympea Gucci - Envy Me Givenchy - Absolutely Irresistible Benim hanımın favori parfümleri kalıcı ve genel beğeniye uygundur sayg... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Eser selamlar,herkes parfüm şişesi resmi paylaşıyor bende nostalji yapıp eskilerden atayim sen bile unutmuşsun dur bu şişeyi bak bakalım tanıyacakmıs... Mesaja git »
Arkadaşları

maviloks

fastfalcon

1905sss

furkan__911
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Dikkat ROM yüklemek yüksek derecede bağımlılık yapar"

2012 JAZZ FUN CVT FÜME...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.156