Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turbocharger41
Gerçek AdMurat Akkurt
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıOtomobil
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lastik yanaklarini surtmekten korkuyorum. Park edemiyorum? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
45 yanak lastiği araba kullandığım ilk zamanlarda çok kez kaldırıma sürttüm lastik markamda starfire gibi dandik bi marka hiçbisey olmadı şuan çok güz... Mesaja git »
RENAULT SYMBOL 1.2 BENZİNLİ FAZLA YAKMA SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
kardeşim benim turbolinea ile bi bağlantım yok yan yana kullanmazsan nickimi sevinirim.... Mesaja git »
Alfa Romeo 147 Almayı Düşünüyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
147 ile çoğu parçası ortak olan üst modeli 156ya sahibim. Aracımı uzun uzun araştırarak sabırla aradım temizini bulup aldım 2 sene oluyo ve 1 kere ols... Mesaja git »
Su bozuk yollarda arkadan korna ve sellektor yapanlar ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benimde 17 jant 45 yanak bence bunlara bi kulüp acmaliyiz dh de "45 yanak ve altı kulübü" ... Mesaja git »
ATMOSFERİK MOTOR MU? TURBO BESLEME Mİ? YIL OLMUŞ 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
küçük hacimde turbo besleme yani 2.5 litreye kadar ondan sonrası atmosferik. şimdi 1.0 litrelik arabaya binip atmosferik demeyin sonra 1.3 albea üzer ... Mesaja git »
Arabanı Eleştirebilir misin? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Alfa Romeo 156 1.6 benzin+lpg Araba diğer d segmentlerine göre oldukça sert bunda 17 jant ve 45 yanaklı lastiklerinde etkisi olabilir bozuk yolda ç... Mesaja git »
Tutmadığı için ucuza aldığınız donanımlı otomobil? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Alfa 156 Mk2 kasa... Mesaja git »
Alfa Romeo GIULIA (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
21 Aralık 2014te attığım bu mesajdan sonra 156 sahibi oldum... Mesaja git »
Alfa 147 1.6 TS 2009 model nasıldır ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aracımı alalı 1 buçuk sene oluyor ve LPG ile alakalı tek yaşadığım problem şamandıra arızası onun nedenine lpg dolumu yapılırken tank tam dolmaz emn... Mesaja git »
Alfa 147 1.6 TS 2009 model nasıldır ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aynı motorlu 156 sahibiyim. 147 ve 156 alt takım on düzen motor kısaca platform olarak aynı. WV deki mqb platformu gibi düşünün hem passat hem golfün ... Mesaja git »
Arkadaşları

TheCaliph_

byadr

absolut2055eab754ee
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alfa Romeo 156 1.6 120HP Distinctive Jamara Siyahı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063