Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
speedystop
Gerçek AdBarbaros Türkoğlu
Doğum Tarihi30 Nisan ****
MeslekMuhasebe Müdürü
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LPG taktiracaklarin kulaklarına küpe olacak öğütler. başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Gerekli ben zorla taktirdim bunuda maddeye eklerim geneldr vakum oldugu icin gereksiz derler ama o hortumlar motora yakin oldugundan zamanla isi ile... Mesaja git »
Yan sanayiden hayır görmedim. başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Hocam baskı balata aynı değil 1 tane baskıda yay eksik oemde bunu bende gördüm ama balatada öyle değil. Balatada orjinal olayı pek mantıklı gelmiyor... Mesaja git »
LPG taktiracaklarin kulaklarına küpe olacak öğütler. başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Arkadaslar ovguleriniz icin tesekkur ederim. Hepinize saygilar selamlar.... Mesaja git »
LPG taktiracaklarin kulaklarına küpe olacak öğütler. başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Hocam hemen hemrn ayni seyler gecerli. Sivi lpg olayi lpg de teknolojinin son noktasidir. Yanliz tam bilmemekle birlikte bu sistemde belli bir miktar... Mesaja git »
Haklisiniz hocam yazarken ters yazmisim hemen duzeltiyorum uyariniz icin tesekkur ederim... Mesaja git »
Suriyeliler polisemize kafa atti. konusunu başlattı (24 sa. önce)
https://m.mynet.com/polise-saldiran-suriyelilere-linc-girisimi-guncel-2954228 Şanlıurfa’da kimlik sorgusu yapan polislerle tartıştıktan sonra... Mesaja git »
KONYA'DA Kİ GİZLİ UZAY ÜSSÜ 42.BÖLGE başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ulan simdide umidimiz uzayami kaldi? 2023 kere buna inani seviyim. Ulan ne zeka kitligi var adamlarda.... Mesaja git »
LPG taktiracaklarin kulaklarına küpe olacak öğütler. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Napalim hocam burası Türkiye arabaya binmek her yiğidin harcı değil ne yapalım bizde harcı mecbur değiştiriyoruz. Yoksa kim uğraşmak ister ama LPG ta... Mesaja git »
Yan sanayiden hayır görmedim. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben Sakıp sabancidan duydum. Normalde İngiliz ata sözüdür. Siz doğru ise kimin söylediğinin ne önemi var?... Mesaja git »
LPG taktiracaklarin kulaklarına küpe olacak öğütler. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yine ustalar yüzündendir. Düşünün sebebini anlarsınız.... Mesaja git »
Arkadaşları

OceanMaster

fethi_daricioglu

Sturmgeist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.344