DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Survivor 2017
8 Kayıtlı Üye, 24 Misafir Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı  ( 5 Mobil Cihaz 1 Android  )
26.027
Cevap
78
Favori
711.823
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 1302
Giriş
      2418 Mesaj
      Bugün 09:34:52
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Şahika kalır.Çünkü son zamanlarından kendini arkadaşlarına daha iyi ifade etti.Performans olarak da 1 tık üst merdivene çıktı.Takım içersinde kalabilir.diye bir düşünce çıktığına inanıyorum.

Sedat kalır.Çünkü Sedat ın oyun performansları Sedat'ı ada da biraz daha tutuyor..

Sabriye kalır.Çünkü Sabriye nin kendine ifade edememesi ve bazen sorunları çözmek yerine çok düz gitmesi(çabalamamak,umursamamak)gitmesi sabriye yi çok fena zora sokmaktadır.Kalması için kendisini daha iyi ifade etmesi gerekir.Adem in yoğun çabaları ve ara ara şahikanın yardımları Sabriye'ye yetmez..
      Gelecek hafta... olur ya..
      Belkide dokunulmazlığı 1.cisini ya 2.cisini kaybetse ünlüler.. yine aday Sabriye olabilir.ama günün bonusu bana göre.. Pınar da gidebilir.. Sabriye 'den önce.. Haftaya pota Sabriye ve Pınar... olabilir.Adadakiler Sabriye der. Dokunulmazlık alan Pınar der..

Berna gider...Çünkü Berna kendi gidişini zaten gözleriyle hareketleriyle bench te hareketleriyle sabriye ve şahikanın performans patlamasıyla birlikte gidiceğinin sinyalini aldı.Şu an kendine dahi kapılarını kapattığını düşünüyorum.Programın izlenme selayeti açısından bu hafta Berna gider...

İyi Forumlar dilerim.

Teşekkürler Serkan Bey,

Objektif ve realist yaklaşımınızdan dolayı sizi kutluyorum. Çok güzel bir analiz yapmışsınız.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      589 Mesaj
      Bugün 09:42:06
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      kırarım kafanı
      kes sesını
      bana bagırıyorlar
      ühühühühühühüh
      benı kıskanıyorlar
      beni dışlıyorlar
      ühühühühühühühühü
      grup olmuşlar
      çok üzgünüm
      ühühühühühühühühüh

O NEYDİ GIIII
    • Yarbay
      3152 Mesaj
      Bugün 10:02:17
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Dün uyuyakalmışım reklamda. İlhan mı kazandı Volkan mı? Birde kizlarda kim kazandi? Kazananlar kimi götürdü?

Volkan kazandı ama kızların oyununu gostermeden yarışma bitti. Bugün gosterirler sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm
    • Yüzbaşı
      255 Mesaj
      Bugün 10:17:15
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Sabriye gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3152 Mesaj
      Bugün 10:37:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      İlhan Mansız ve Serhat Akın'ın yerinde olsam, Adem'i koruma altına alırdım. Serhat zaten Adem'in dün haklı olduğunu doğruladı. Adamın performansı arttı, balık tutuyor, daha ne olsun? Pınar denen sinsirella ezmeye çalışıyor ama Survivor'da ezen değil ezilen kazanır her zaman. Şu Şahika biraz güçlense 10 numara olacak. Potansiyel var ama umursamaz bir tavır takınıyor.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.