Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Anoniimm
Gerçek Ad-- --
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL ( BİM ) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yanlış düşünüyosun hocam eğer telefoncu vs daha pahalıya satmak için aldıysa haklısın ama benim yeğen gidip almış daha 12 yaşında ve senin dediğin gib... Mesaja git »
İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Candidaya özel.!! Beyler 1 sene önce et dönerden zehirlendim midemi falan da yıkamadılar ilaç vs verdi doktor onu kullandım aynı zamanda kız arkadaşı... Mesaja git »
Daha bugün 50tl iadesi yattı. Adamlara söylenip durmayın ilk çıktığında aldım ve ben bayağı memnunum kredi için başka banklara bakılır ama uygulama ra... Mesaja git »
Hocam sipariş geçtim bir adet isimli oltudan. Mesaj da attım ama görmezsin etmezsin diye buradan da yazıyorum. N ve Y olcak harfler. Zamanında senden... Mesaja git »
TANITIM İÇİN ÇOK UYGUNA BAL, ESKİ KAŞAR, ZEYTİNYAĞI vb başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam ben karışımdan almak istiyorum. Ama gel gelelim aklımda sorular var. Şimdi şeker hiç yok diyosun benim bağırsak floram bozuldu ve bağırsaklarımı... Mesaja git »
Logitech - Şans bu kutuda 67tl başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
allah allah uyumlu uyumlu değil muhabbeti kaldı mı hala ya. Böyle ufak kumarları seviyorum en kötüsü dahi işime yarayacak olsa yarın gidip alıcam... Mesaja git »
Logitech - Şans bu kutuda 67tl başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
mac'in yanına adobe programlarını kullanırken ele oturan hassasiyeti güzel bi mouse arıyorum bu kutudakilerden en iyisi ve ortancası işe yarar diyosan... Mesaja git »
Sıcak Fırsatlar Ve Amazon İndirimleri Mobil Uygulaması başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Valla hocam o da olabilir dürüst şekilde bi şey çıkar da kendi adıma ben arkandayım. Ne zaman yayınlarsan da indiririm.... Mesaja git »
Sıcak Fırsatlar Ve Amazon İndirimleri Mobil Uygulaması başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
hocam gayet güzel fikir refli link i koyma reklam koy ve aylık da 1-2tl bi üyelik ücreti olsun temsili ben varım. iOS... Mesaja git »
silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Köfte ekmek gereksiz pahalı , günün menüsü ciddi anlamda bana kalırsa fazla fiyat biraz daha düşerse güzel olur.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.141