Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Onronr210
Gerçek AdOnur Uludag
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AYLIK NE KADAR KAZANACAKSIN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sadece Korkuyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Başaramamaktan, hayallerimi gerçekleştirememekten korkuyorum. Mezun senemde daha da düştüm, odamdan çıkamıyorum.Psikolojim çöküşte.Sadece korkuyorum.H... Mesaja git »
Sadece Korkuyorum başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Korkma! Diye başlıyor senin İstiklal Marşın. Sen elinden geleni yap olmadı mı, yeniden dene senden değerli değil genç! Kim ne der diye düşünürse... Mesaja git »
Geometride 20+ İçin Kitap Tavsiyesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam bir fasikül bir konuyu anlatıyor genelde ve çok soru var cokda soru tipi barindiriyor. Ben memnun kalmıştım bilmediğim özellikle son konular içi... Mesaja git »
Geometride 20+ İçin Kitap Tavsiyesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Karekök geo almıştım çok kalın bitecek gibi değil. Birazda stil kazanmaniz lazım geometride. Tavsiyem bilmediğiniz konularda gür fasikülleri ile halle... Mesaja git »
-2016-YGS 27k _////_ 2017-YGS 704- TAVSİYE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Öncelikle merhaba arkadaşlar tebrik mesajlarınız için çok teşekkürler. Bir sürü pm aldım bunun üstüne konu açmaya karar verdim.Çoğu kişi neler y... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bileti olup gitmeyecek varsa ücretsiz alabilirim öğrenciyiz malum belki vermek isteyen olur .... Mesaja git »
SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Üç kişiyiz grup arıyoruz.... Mesaja git »
HP Roar Plus Kablosuz Hoparlör Siyah - 129TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
HP ise sıcaktır.... Mesaja git »
Arkadaşları

rakber210
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109