Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
benim2
Gerçek AdHüseyin G.
MeslekDiş Hekimi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL ( BİM ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
fiyat konusuna bakıyorum da garip geldi bana. ismini reklam olmasın diye yazmadığım(isteyen pm atsın) bir sitede geçen gün 35TLden 1mt lightning kablo... Mesaja git »
Vatan Pc ( Kepez Mağaza Taşınıyor) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Gittiğimi yazmıştım sabah. 20 dakika bekledim. Sonra baktım içeri bile girilmiyor. Döndüm arabaya. Arabayı çıkarırken sağ alt kapıyı vurdum. Gitti 201... Mesaja git »
Vatan Pc ( Kepez Mağaza Taşınıyor) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu kalabalıkta bir şey alabilen varsa helal olsun. 800-900 kişi var sanırım... Mesaja git »
15 temmuz nöbetleri ne oldu? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yediler içtiler gittiler. Sorun mu var ki?..... Mesaja git »
Carrefour 10 TL Duracell Alışverişine Sinema Bileti Hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar güzel fırsat pil ihtiyacı olanlar özellikle klavye mouse gibi aletlere pil ihtiyacınz varsa değerlendirin derim.10TL üzeri duracell alışver... Mesaja git »
Ankarada genelde ostim bolgesinde yaygin olan butun gross market firsatlarini bu konuda paylasalim. http://img.donanimhaber.com/upfiles/248787/e7512... Mesaja git »
Hastalıklar (Her biri 4 kısa öncül- LYS Biyoloji) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kolay gelsin hocam. Halkısın. Diyebileceğim hiçbir şey yok. Ben de üniversite öğrencisiyim, o kadar saçma sorular geliyor ki. Atıyorum bir teknik 1930... Mesaja git »
Hastalıklar (Her biri 4 kısa öncül- LYS Biyoloji) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kusura bakmayın meraktan yazıyorum. Hangi sınav için bu? Ciddi anlamda lys falanda daha neler diyeceğim. Utanmasalar tümör sınıflandırması -odontojeni... Mesaja git »
Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dün akşam biz de Eren beyin misafiri olduk. Otopark konusunda bir arkadaşın yaptığı kötü yoruma katılmamakta beraber Eren bey ile konuştuğumda gelmede... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Peşin almıyorsun hocam. Ben de kendi arkadaşlarımla yapıyorum. Hepsinden 1 aylık parayı alıyorum. Hesaba atıyoruz(ben enpara hesabımı kullanmıyorum. S... Mesaja git »
Arkadaşları

jaykay88

Bayburtlu

hamza5806

Nip

neceneco

papadoc.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: NZXT Kraken X62
Alıcı: 75bold
Tarih: 21 Şubat 2017; 13:09:18
Yorum
Cok cok iyi, kibar ve yardimci bir satici. Sifir bir urunu ihtiyac fazlasindan makul bir fiyattan satisa cikarmisti. Urun henuz satici firmadan kargoya bile cikmamis oldugu durumda, satici firmayi arayip kargoyu benim adresime yonlendirdi. Bu sayede urun cok daha hizli bir bicimde elime gecti. Satisin her asamasinda iletisime acik ve yardimci oldu. Kendisiyle gonul rahatligiyla is yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Call of Duty Modern Warfare 1/2
Alıcı: hamza5806
Tarih: 22 Mayıs 2015; 23:08:17
Yorum
Ankara içi elden ps3 için mw1 ve mw2 aldım gerçekten çok ilgili bir forumdaşımız bana daha önceden whatsapptan cdlerin video ile çizik olmadığını gösterdi bu çok iyi bir şey ayrıca kutulardan birinde ufak önemsiz bir çatlak vardı bu dahil hemen hemen tüm detayları bana bildirdi vaktinde buluşma yerine geldi yani iyi bir satıcı kendisinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz not:kargoyada 5 verdim ama ürünleri elden aldım ha kargoylada bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum kendisine güvenebilrsiniz
Genel Puan

Ürün: 50TL'lik Altlimitsiz Çek
Alıcı: silver_m00n
Tarih: 5 Mart 2015; 20:29:40
Yorum
Güvenilir satıcı, sorunsuz alışveriş. Teşekkür ederim kendisine.
Genel Puan

Ürün: Muscletech Nitrotech Performance 155TL
Alıcı: Askngnc
Tarih: 5 Mart 2015; 20:28:15
Yorum
herkesin protein tozuna kimse karışamaz.
Genel Puan

Ürün: iPod nano 6. Nesil silver 8gb
Alıcı: LodosFelonica
Tarih: 18 Haziran 2013; 17:31:50
Yorum
Şarj kablosunun orjinal olmaması dışında sorunsuz bir alışveriş oldu. Arkadaş en kısa sürede kargoya verdi.
Genel Puan

Ürün: Satılık 3 adet 100 liralık n11 çeki
Alıcı: YuKCeLL_itu
Tarih: 31 Mayıs 2013; 12:05:45
Yorum
hızlı,ilgili,güvenilir satıcı, sorunsuz alışveriş.
Genel Puan

Ürün: n11 54TL satılık Çek
Alıcı: RevivaL
Tarih: 21 Mayıs 2013; 0:44:41
Yorum
İlgili ve güvenilir
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
TV
LG
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125