DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DOLAR 3.62- Euro 3.84
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pelerinli Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
24.392
Cevap
190
Favori
1.068.943
Tıklama
Giriş
      5758 Mesaj
      17 Şubat 2017 00:02:16
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Sene sonu 4.25 için iddiaya giren olsa balıklama atlarım, öyle söyleyim. 4.5 da miktarına göre basarım yine paramı 4.5 ve üstüne.

Tabii yatırım tavsiyesi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      radkokullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1011 Mesaj
      17 Şubat 2017 00:17:29
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Vaybe görünen yaz aylarında erken seçim dövizi uçurucak

pelerinlikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      778 Mesaj
      17 Şubat 2017 05:18:11
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Sene sonu 4.25 için iddiaya giren olsa balıklama atlarım, öyle söyleyim. 4.5 da miktarına göre basarım yine paramı 4.5 ve üstüne.

Tabii yatırım tavsiyesi değil

Katılıyorum..

Hayatta Herşey Üstüne Üstünemi Geliyor? Dön Bak belkide Sen Ters Yöndesindir.. .tr/
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      17 Şubat 2017 08:34:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Terbiyenizi takının, dediklerimin hangisi yalan veya yanlış?

wkendkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Android Beta Kullanıcısı
      2369 Mesaj
      17 Şubat 2017 11:29:19
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      arkadaşlar bu gün hatırı sayılır bir paradan giresim var ne dersiniz. uygun zaman olduğunu düşünüyorum

120 Gb corsaır ssd//500 Gb hdd +500 gb harici hdd depo//logıtech x540 5.1//
      Biz park etmeyi babamızdan izinsiz aldığımız arabayı aldığımız gibi, park etmeye çalışırken öğrenmedik...
    • Yarbay
      9384 Mesaj
      17 Şubat 2017 11:38:07
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Değerli forumdaşlar lütfen trollere, polemik yaratmaya çalışan kişilere cevap vermek yerine yöneticilere şikayet edelim. Kendileri gerekeni yapıyorlar sağolsunlar. Boşuna keyfimizi kaçırmaya değmez. 3 günlük dünya. Kimseye kalmıyor. İşin özü budur. İster fakir ister zengin ol...

308 GP Yarışı, 91 Zafer, 155 Podyum, 68 PP, 77 EHT, 7 Şampiyonluk, Tek Kral Michael Schumacher

Novitec Bravo 1.4 T-Jet 170PS Sport

• Yarbay
      5758 Mesaj
      17 Şubat 2017 11:41:38
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

arkadaşlar bu gün hatırı sayılır bir paradan giresim var ne dersiniz. uygun zaman olduğunu düşünüyorum

Genelde haftayı düşükten kapatmak için öğleden sonraları bir hamle gelir, insanlar da elimde TL ile gireyim diyebilir. Dolayısıyla bu hafta kesin alacağım diyorsanız gözünüz grafikte olsun 5e kadar, güvendiğiniz noktada girin

Her ne kadar öyle gözükse de yatırım tavsiyesi değildir

2369 Mesaj
      17 Şubat 2017 11:50:54
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

hocam peki yarısı euro yarısı dolar gibi bir fikir veren arkadaşım oldu ne dersiniz.

pelerinlikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz park etmeyi babamızdan izinsiz aldığımız arabayı aldığımız gibi, park etmeye çalışırken öğrenmedik...
    • Yarbay
      4188 Mesaj
      17 Şubat 2017 11:58:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Dolardako bu dusus umarim surer ama pek kalici bir dusus gibi gelmiyor bana. 2 haftadir 3.64 un altina inemedi. Cikarken bir gunde 10 kurus cikiyor ama inerken 2 haftada 10 kurus zor iniyor. İnisler icin kalici diyebilmek icin bence en azndan haftalik 2 ser kurus inmeli duzenli olarak.

Masturbasyon bağımlığı ve zararları hakkında bilgi edinmek ve kurtulmak isteyenler buraya tıklayarak blogumu takip edebilir.
    • Binbaşı
      1707 Mesaj
      17 Şubat 2017 12:49:02
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

1 yıl içinde özel sektörün ödemesi gereken borç 67 milyar dolar.

Kassadykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- Ekonomi bölümünde yazdıklarım yatırım tavsiyesi değidir.

- Bizimkisi vatan ve bayrak sevdası..
    • Yüzbaşı
      980 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:09:13
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Ciddi bir faiz arttırımı gelmeden bu dolar inmez artık ciddi bir faiz artırımı demek içerde inşaat sektörünün ölmesi demek bence erken seçimden sonra faiz artırımı gelebilir bu dolarla yaşanmaz dükkanlar bomboş giren bakıp çıkıyor ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 17 Şubat 2017; 13:14:57 >

• Yarbay
      2522 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:11:34
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Doları bu seviyede tutabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Zordalar. Yine çıkacak.

Kassadykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam-Origin ID: OyuNKoliX
    • Yüzbaşı
      661 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:12:36
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Dolardako bu dusus umarim surer ama pek kalici bir dusus gibi gelmiyor bana. 2 haftadir 3.64 un altina inemedi. Cikarken bir gunde 10 kurus cikiyor ama inerken 2 haftada 10 kurus zor iniyor. İnisler icin kalici diyebilmek icin bence en azndan haftalik 2 ser kurus inmeli duzenli olarak.

Hocam troller ne kadar inanmasada aslında düşmesini bizlerde istiyoruz. Tabi düştügünde benzinin 4 tl olmasını, etin 30 tl olmasını, elektronik aletlerin ve daha bir çok şeyin ucuzlamasını bekliyoruz doğal olarak. Ama düşsede bu istediklerim hayal olarak kalacaktır.

Kendi kişisel görüşüm ise, ne kadar müdahale edilirse edilsin 3,55 lerin altını bir daha asla göremeyecegiz gibi geliyor. Piyasalar 3,60-65 leri kanıksadı artık. Ve gelecek olan siyasi belirsizliklerde düşünüldügünde çok daha üstlerini görecegiz gibi geliyor dolar kurunda.

Şu an yapılmak istenen şu bence. Referandum öncesi yumuşak bir hava olusturmak. Nerden geldiği belli olmayan parayı piyasaya yavaş yavaş sürerek doların ateşini düşürüyoruz, kriz mriz yok mesajı vermek ve bu sayedede bir çok kişinin ellerindeki dolar olarak tuttugu parayı panik havası estirerek ellerinden cıkarttırmak. Ama ben bunu yermiyim elbette yemem. Gene benim düşüncem yay gibi gerilen bir kur var ve o yay muhakkak boşalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 17 Şubat 2017; 13:30:38 >

• Yarbay
      16634 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:17:32
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Önceki sayfalarda şu haberi paylaştım hocam, gerçek midir bilinmez tabi.
      http://www.gercekgundem...medium=referral&utm_

• Yarbay
      4188 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:28:01
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Alıntıları Göster

Önceki sayfalarda şu haberi paylaştım hocam, gerçek midir bilinmez tabi.http://www.gercekgundem...medium=referral&utm_

Bu haberi ben de okudum hatta haberdeki belediye başkanlarından biri için Melih Gökçek deniyor her yerde fetöden zamanında aldığı paraları tarafını belli etmek amacıyla piyasaya sürüyormuş. Herkes başka birşey söylüyor şuanki düşüşün sürdürülebilir olmadığının herkes farkında ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 17 Şubat 2017; 13:28:23 >

Masturbasyon bağımlığı ve zararları hakkında bilgi edinmek ve kurtulmak isteyenler buraya tıklayarak blogumu takip edebilir.
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:45:35
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Haklısın hocam ben o yöntemi denedim, sağolsun admin'ler anında müdahale etti. Ama insanın canı sıkılıyor, kimse aynı şekilde düşünmek zorunda değil ama farklı düşünenlere terbiyesizce davranmaları da kabul edilecek bir durum değil.

DXM06kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2369 Mesaj
      17 Şubat 2017 17:34:47
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Arkadaşlar dolara 3,67 euro ya 3,91 den girdim pusuya yattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fefeyx -- 17 Şubat 2017; 17:35:27 >

• Teğmen
      183 Mesaj
      17 Şubat 2017 17:37:54
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      http://www.bloomberght....-odenmesine-imkan-tanidi

+ kar satışlar i da geldiyse 3.60 altina kadar gider

Skype, Whatsapp vs vs kullanmıyorum.Özel mesaj gönderin!!!
    • Yarbay
      5618 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:35:40
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      3.90 ve hatta 3.40 seviyelerinden aldığım dolar var. Aynı şekilde altın ve Euro da alıyorum. Tüm bu paraları yok var sayıyorum bu yüzden harcamam gereken parayı herhangi bir kıymete yatırmıyorum. Tüm bu kıymetlerdeki düşüş beni mutlu ediyor çünkü daha fazlasını daha ucuza alabiliyorum. Elbette bir gün çıkacak ve birikimim en azından korunmuş olacak. Kısa vadeli al sat olayı şans işi. Ufak bir parayla forexi de denedim kesinlikle tavsiye etmiyorum uzak durun. Son cümlem yatırım tavsiyesidir.

GOLF 6 / 1.4 TSI 122HP HIGHLINE / DERİN SİYAH
      IPHONE 6S 64GB UZAY GRİSİ / THE NEW IPAD 16 GB WIFI
      HP PAVILION DV6 BEATS AUDIO
    • Binbaşı
      1399 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:40:42
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      arkadaşlar bütün bu konuları konuşmaktan yorulmadınız mı.
      euro ya da doların kaç olduğu bizi ilgilendirmiyor. bizim para birimimiz TL. tl nin değeri hep aynı siz sürekli yok dolar 3.90 batıyoruz demekten bıkmadınız. bize ne dolardan abd düşünsün.

Bayragımız,Göklerde Dalgalanan Sancak...
      Allahın Huzurunda Egiliriz Ancak...
      Welcome to the fast lane...Abit NF7-S SAPHIRE 9800PRO
      Athlon1700d
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.