DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
yardım! zil sesi çıkmıyor sadece titresiyor
36
Cevap
1
Favori
135.465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> yardım! zil sesi çıkmıyor sadece titresiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      8 Mesaj
      31 Mart 2008 21:01:59 Konu Sahibi
      zil sesi atarken zil sesini secebiliyorum ses dsarı veriyor , ancak dısarıdan bir arama geldiğinden zil sesi calmıyor sadece titresiyor, klavye sesi kayboldu, ajanda ve kilid seside öyle, ürünü ilk aldıgımda böyle bir sorun yok idi, ringtones kullanmak için jamendo yükledim 5 gün kullandım sorun yaratmadı daha sonra bu olay olunca ona bağladım uninstall ettim ancak aynı sorun devam ediyor.yardımcı olabilecek arkadaslara şimdiden teşekkürler.

|
      |

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      31 Mart 2008 21:26:59
      Çok klasik bi cvp olacak ama restore et istersen
      |
      |

PS4 120 GB PAL
      XBox-360 Jasper Elite
      Logitech Z-5500
      Samsung 40ES8000
      Samsung Galaxy S6
      Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW
    • Teğmen
      131 Mesaj
      31 Mart 2008 21:30:39
      hard reset atmayı dene birde ayarlardan reset atmayı dene olmadı restore
      bende aynı problemler olmuştu birinde hard reset ile çözüldü ama diğerinde mecbur restore ettik
      kolay gelsin!!!
      |
      |

----------------------------IPHONE----------------------------

IPHONE ISTEYEN ARKADASLAR MSNDEN VEYA PM DEN ULAŞABİLİRLER!!!

MSN : iphoneistanbul34@gmail.com
    • Er
      8 Mesaj
      31 Mart 2008 21:50:50 Konu Sahibi
      teşekkürler
      |
      |

• Onbaşı
      25 Mesaj
      01 Nisan 2008 00:03:16
      hard reset nedir nasıl atılır açıklar mısınız
      |
      |

• Binbaşı
      1350 Mesaj
      01 Nisan 2008 00:08:45
      Telefonun üst kısmındaki açma kapama tuşuna ve home tuşuna basılı tut telefon kapanıp açılacak ve elma logosu gelecek çekme elini telefon bi kez daha kapandığı zaman bu sefer yanlızca home tuşuna basılı tut
      |
      |

PS4 120 GB PAL
      XBox-360 Jasper Elite
      Logitech Z-5500
      Samsung 40ES8000
      Samsung Galaxy S6
      Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      01 Nisan 2008 00:11:05
      teşekkürler peki bunun hikmeti nedir acaba yani neişe yarar veya herhangi bir uygulamayı programı veya telefon ayarını bozar mı
      |
      |

• Binbaşı
      1964 Mesaj
      01 Nisan 2008 02:20:39
      geçen gün 2sinide denediğim halde değişmeyen bir durum oldu , ilginç geldi banada ama zaten telefonun sahibi yüksek bir fiyata almış oldugu telefonu daha fazla ellemeden aldıgı yere iade edip değiştirmek istediğini söyleyince bırakmak zorunda kaldık açıkcası bende tam inceleyemediğim için sorunun ne olduğunu bilmek istedim sorunun nereden kaynaklandığını ve çözümünün ne olduğunu bulan varsa yazarsa sevinirim ..

klay gelsin
      |
      |

• Yüzbaşı
      378 Mesaj
      01 Nisan 2008 02:32:46
      abi hiç uğraşma kulaklığı bi kere tak çıkart düzelecek. aynı sorundan vakti zamanında bnde müzdariptim kulaklığı tak çıkart düzelior. aradabir yapıor kulaklıkla müzik vs dinleyince. bide bu yöntemi dene
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Binbaşı
      1964 Mesaj
      01 Nisan 2008 03:33:11
      burda bahsedilen farklı bir konu dikkatli okursan zil seslerindeyken çaldığını söylüyor yani senin dediğin gibi kulaklık takılması değil sorun ..

senin dediğin olsa zil seslerine gelincede dışarı ses vermeme durumu oluyor bu farklı bir durum anlayacağın :)

ses sadece telefonda çalmada çıkmıyor .. detaylara bakamadım dediğim gibi telefon sahibinin isteği üzerine bilen çıkar belki böle ilginç sorunlarda çıkabiliyor bazen ..
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      01 Nisan 2008 17:06:31
      mrb arkadaslar bende soyle bir sorun var telefonda ses gitti hoparlor calismiyor armalarda ses gelip gitmiyor fakat mesaj atabiliyom yardimci olabilirsenizse sevinirim
      |
      |

• Yüzbaşı
      879 Mesaj
      05 Nisan 2008 06:08:08
      quote:

Orjinalden alıntı: C0nD0R

Telefonun üst kısmındaki açma kapama tuşuna ve home tuşuna basılı tut telefon kapanıp açılacak ve elma logosu gelecek çekme elini telefon bi kez daha kapandığı zaman bu sefer yanlızca home tuşuna basılı tut

Hard Reset için home ve power'a basılı tutup telefon kapanınca tuşları bırakmak yeterli. Sizin dediğiniz gibi yapılırsa DFU MODE'a girilebilir sanki...

Ben de her ihtimale karşı telefonunuz sessiz moda alınmış değildir umarım demek istiyorum. o çıtçıtı bir yoklasanız. belki tutukluk olmuştur.
      |
      |

• Teğmen
      172 Mesaj
      05 Nisan 2008 09:11:09
      titreşim tusunu düzel ses gelir:))
      |
      |

• Teğmen
      159 Mesaj
      05 Nisan 2008 15:14:57
      sol ustte ki tusla ilgili olabilir mi?
      |
      |

• Binbaşı
      1057 Mesaj

Android Beta Tester
      05 Nisan 2008 19:33:22
      aslında sessiz yapma tuşundan olabilir. Benimkişde arada bir takılıyor. Ses açık gibi gözüküyor ama sanki sessizdeymiş gibi davranıyor. O tuşu bir iki kere kapatıp aç istersen
      |
      |

• Yüzbaşı
      564 Mesaj
      05 Nisan 2008 21:38:49
      quote:

Orjinalden alıntı: mbs02

aslında sessiz yapma tuşundan olabilir. Benimkişde arada bir takılıyor. Ses açık gibi gözüküyor ama sanki sessizdeymiş gibi davranıyor. O tuşu bir iki kere kapatıp aç istersen

Katılıyorum
      |
      |

Intel® Core™ i7: Fastest Processor on the Planet. Eaststreetz has Core™ i7 on Gigabyte eX58.
      Everything should be made as simple as possible, but not simpler - Albert Einstein
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Nisan 2008 16:36:38
      ben de katılıyorum
      |
      |

Bu sitedeki herkesle tanışmak istiyorum...
      08 Nisan 2008 16:39:39

hayır dostum bence olmaz ama bana göre olmaz diğerlerinin fikirini bilemem
      |
      |

08 Nisan 2008 16:42:19
      quote:

Orjinalden alıntı: egozkaya

hayır bence olamaz arkadaşlar pardon aynı mesajı tekrar yazdım özür dilerimsadece bir şeyi denemk için yaptım
      |
      |

08 Nisan 2008 16:44:30
      sadece nasıl kopyalandığını denemek için yapmıştım bunu şimdi eski konuya dönebiliriz
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.