Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Marko Ramius
Gerçek AdHuseyin Mutlu
Doğum Tarihi30 Ocak ****
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Eylül 2009
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şubat 2016 faturalı, hiçbir sorunu olmayan, kozmetik olarak da sıfırdan farksız modemimi satıyorum. Hiçbir sorunu yoktur, servis görmemiştir. Şu an 10... Mesaja git »
Satildi - Fiio X5 3rd Gen + 32GB Sd Kart başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
fiyat nedir?... Mesaja git »
SANDISK SANSA CLIP SPORT 4GB (250 TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Merhabalar, Sıfır/açılmamış kutusunda ve siyah renk olan SanDisk Clip Sport 4GB, siz alımı yaptıktan bir iş günü sonra (veya duruma göre aynı gün i... Mesaja git »
Netgear ADSL2/VDSL2 1900 Mbps Modem Router 650 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
http://image.prntscr.com/image/fdea65b035084ecbbed2beca6cf6198e.jpg [simage]http://image.prntscr.com/image/315c513206f84ebdadd8e4fdb21c49cf.png[/si... Mesaja git »
SKODA OCTAVIA 1.2 OPTİMAL ARAÇ BİLGİSİ HK. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben dsg'li optimal 1.2 kullaniyorum, cok memnunum. Klima acildiginda performans kaybi oluyor mu bilmiyorum, ben hissetmedim oyle bir durumu. İstanbul ... Mesaja git »
SATILDI Uygun fiyata intel Kaby Lake sisteme geçildiği için aşağıdaki parçalar ihtiyaç fazlası olarak satılmaktadır. 1 - AMD X8 FX... Mesaja git »
1250 TL Satılık QNAP TS-253 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çok güzel cihaz, uygun fiyat. bütçeyi toparlayabilsem düşünmeden alırım :)... Mesaja git »
4TB RED NAS WD40EFRX 550TL (3YIL GARANTİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
WD WD40EFRX 2017 SERISI 4 TB RED NAS HDD ULUSLARARASI GARANTİLİ , SIFIR , POŞETİNDE 2020 YILINA GARANTİLİ KARGO DAHİL 550TL ... Mesaja git »
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Birkac ozel servise de sordum, degisiyormus.... Mesaja git »
YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet 1.2 tsi.... Mesaja git »
Arkadaşları

RedShade

12nomurat

Felice Forte

coo007

Plunder

YilmazBalikcioglu

tazmanya333

qun4L
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI Samsung Galaxy Tab S 8.4 + orj. kılıf 550->500
Alıcı: ephedrix
Tarih: 23 Şubat 2017; 17:13:14
Yorum
Ürünü bugun aldım hem kozmetik açıdan hemde batarya açısından çok iyi durumda,satan arkadaş çok ilgili/güvenilir.Benden 5 puan.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.172