Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ankatech
Gerçek AdMehmet TAŞPINAR
Meslekelektrık
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 520
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
x peria z5 veya xz üst model sony aranıyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
güncel x peria x x peria xa1 üst model sony temiz garantili olursa alabilirim... Mesaja git »
iPhone 7, 6S plus ile takaslık Faturalı Çok Temiz Xpeira XZ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Nakit kaç TL... Mesaja git »
X peria X 'den x peria Xz geçmeye değermi konusunu başlattı (10 gün önce)
X peria X kullanıyorum X peria Xz geçmek istiyorum Sizce değiştirmeye değermi aralarında işlemci dışında ne farklar var.... Mesaja git »
x peria z5 veya xz üst model sony aranıyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
günceL... Mesaja git »
x peria z5 veya xz üst model sony aranıyor konusunu başlattı (21 gün önce)
uygun fiyatlı garantili z5 veya xz arıyorum yada bu denklikte garantili cihaz x veya xa1 ankara içi olursa iyi olur... Mesaja git »
x peria z5 veya xz aranıyor konusunu başlattı (22 gün önce)
uygun fiyatlı garantili z5 veya xz arıyorum yada bu denklikte garantili cihaz ankara içi olursa iyi olur... Mesaja git »
SATILIK KAYATLI IPHONE 7 2450 TL. 32 Gb başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ne renk... Mesaja git »
GÜZEL İNDİRİM!! Pırıl Pırıl Iphone 6 - 16gb, Gümüş... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
20.04.2015 de bu telefonu kaça almışsınız? faturada yazan miktar nedir... Mesaja git »
satılık iphone 7 black 32 gb kapalı kutu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kaç lira... Mesaja git »
İPHONE 7 ARANIYOR SIFIR VEYA SIFIRA YAKIN başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
günceldir... Mesaja git »
Arkadaşları

hernan crespo

newvirtusft
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
alışveriş yaptıklarım
willbecoder- aydoğdu- asymettric- yorfa1- webche- barhis- burakunal- kemal51- savıar

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078