Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xtatic
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Assassin's Creed: Unity (Kasım 2014) [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
http://i.imgur.com/1u9cNuG.png Oyunun Linki: http://store.steampowered.com/app/289650/... Mesaja git »
FLATOUT 4: TOTAL INSANITY (MART 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben pc de denedim. Yapımcı Bugbear olmadığından pek beklentim yoktu. Beklentilerimde boşa çıkmadı. :) Flat out 2 nin yanına yaklaşamamış fizikler ve... Mesaja git »
F2 ve F3 teki parlaklık azaltma ve arttırma tuşları çalışmıyor bende. Windowsu henüz kurdum. Ekran kartı sürücüleri yüklenmediği için olabilir mi yok... Mesaja git »
Daha önce konusu geçti bu dvd işinin ama hangi konudaydı hatırlayamıyorum. Hp bu modeli(bc202) ve bc019'u favorilere kaydettiğim için çıkaramıyor... Mesaja git »
Ben kutudan çıkıyor diye biliyorum. Türkiyeye gelenlerde mi yok acaba. Web sayfasındaki kullanım kılavuzunda 12. sayfada DVD writer seklinde yazıyor... Mesaja git »
Harici dvd kutudan cikmiyormuydu... Mesaja git »
Ürün daha yeni çıktı arkadaşlar alan arkadaşlar varsa bu grupta toplanıp görüşlerimizi belirtelim birbirimize yardımcı olalım bende nasip olursa 2 ay ... Mesaja git »
İSTANBUL TAKSİSİNİ SEÇİYOR....! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu işin takpçisiyim, ama sadece takipçisiyim. Çünkü hiç bi gelişme olmamış :) Gayet güzel tasarımı, pratikliği, teknolojik fikirleri vardı kazanan... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Var hocam forumdaki konulardan birinde de sesin yuksek oldugunu yazmis inceleyen kisi.... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Isınma sorunu yok ama ses sorunu var, sırf bu yüzden erteledim siparişi. Oyunlarda 40 dbin üzerinde ses olduğu yazıyor. Laptoplarda ses mutlaka... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ASUS P5KPL-AM/PS + INTEL CORE 2 DUO E8400 İŞLEMCİ + 4 GB KINGSTON DDR2 RAM
Alıcı: sipahi8450
Tarih: 7 Aralık 2014; 14:41:40
Yorum
iyi bir alış veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078