Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nekeba
Gerçek Adnekeba nekeba
Doğum Tarihi1 Ocak 1981
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus DSL-N14U 80 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ürün incehesap.com dan 5 aralık 2014 tarihinde alındı.yaklaşık 8-9 ay daha garantisi var.(3 yıl garantili) Kutu vs içerik ne varsa aynen duruyor sade... Mesaja git »
Alınık hd 7750 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Güncel.... Mesaja git »
Alınık hd 7750 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
HD 7750 ekran kartı arıyorum. Sanalpazar, GG veya başka bir site üzerinden alabilirim. Eskişehir veya Konyadan elden alabilirim.Tekliflerinizi bekliyo... Mesaja git »
Alınık hd 7750 konusunu başlattı (6 ay önce)
HD 7750 ekran kartı arıyorum. Sanalpazar, GG veya başka bir site üzerinden alabilirim. Eskişehir veya Konyadan elden alabilirim.Tekliflerinizi bekliyo... Mesaja git »
Ücretsiz n11 1000/75 (notebook ve cep) konusunu başlattı (7 ay önce)
Notebook & Cep Telefonu Kategorilerinde Geçerli 1000/75 İndirim Kuponu ücretsiz verilecektir. Hesap siparişten teslim edildikten sonra geri alınacaktı... Mesaja git »
Konyada robotların servis yaptığı bir cafe var. Akınsoft adında bir yazılım şirketine ait. Ayrıca insansı robotlar üzerine de çalışmaları mevcut. ... Mesaja git »
AMD Athlon 64 X2 4800+ İşlemci 3.5$ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Göremedim. Link atabilir misin?... Mesaja git »
N11 Kupon yağmurları 25 Aralık 2015 Cuma! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
300/50 kullanmayacak varsa ben alabilirim.... Mesaja git »
Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Herkes anlık bekliyor ama bana daha günlük bile gelmedi. Maile mi geliyor? Nasıl oluyor?... Mesaja git »
Yeni LG PA70G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İlgilendiğin için teşekkürler. Yabancı forumlardan birkaç ayar buldum fena olmadı ama yinede tam istediğim gibi değil. Belki ışık gücü fazla olduğu ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.092