Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sworn
Gerçek AdSerkan Aslan
MeslekSecurity Guard
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 119
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İphone 7 veya 7 plusla galaxy s8 i değiştirir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
İmzama bakarsanız senelerdir kullanmadığım telefon yok denecek kadar az, yani bu konuda objektif olabilirim.Ben yinede iphone 7 plus derim. S9 çıksada... Mesaja git »
İphone değişim cihazları kesinlikle daha önceden kullanılmamış veya işlem görmemiş cihazlarıdır.... Mesaja git »
sahibinden.com iphone 6s dolandırıcılığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Valla hocam çok geçmiş olsun öncelikle... Sahibinden çok güzel büyük bir site olmasına rağmen boş beleş ve işsiz insanların da sık sık uğrak yeridir m... Mesaja git »
ARTIK TÜM TELEFONLAR AYNI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Haklısın hepsini sadece telefon olarak kullanırsan hepsi aynı aslında Sadece telefon olarak değil özellik istediğinde işte hepsi aynı değil malesef..... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kimse kusura bakmasın forvet eksik takviye forvet alınmadı defans eksik sağlam takviye olmadı. Bunlara rağmen yarı finalin kıyısından döndük bu oyunla... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar bence moral bozmaya gerek yok. Bence bir gol yememiz aslında iyi oldu. İlk maçta ilk yarı önde bitirdikde ne oldu bizimkiler maçtan koptu ... Mesaja git »
Beşiktaş yarı finale çıkacak buna inanıyorum...... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hangi Note bilmiyorum ama çoğu modelini kullandım. Tabiki şarj ve performans olarak 7 plus her şekilde daha iyidir. Tavsiye ederim...... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Valla hocam bence böyle şeylere kafa yorma sen al telefonu keyfini çıkar. Geçen senede benzer şeyler duydum ama 7 çıkınca çok süpriz olmadı. Teknoloji... Mesaja git »
Hocam bence 7 plus al eğer profilime ve altındaki imzaya güveniyorsan tabiki Yüzlerce telefon al sattan yoruldum, en sonunda ne alsam diye düşünürke... Mesaja git »
Arkadaşları

heartless

muratsss

Türkbey

Israfelx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Akıllı telefon geçmişim; Htc p4350,Htc Touch dual,Htc touch pro,touch pro2 ,Samsung omnia,omnia 2,Htc hd2,Motorola atrix, Samsung omnia 7, Htc surround,Htc mozart,Sony xperia arc s, Htc one x, Htc one, Nokia Lumia 1320, Lg G2, Xperia Z2 ,LG G3,Lg G5,İphone 6,Iphone 6S, Iphone 6S plus, Sony Z5, Htc10,İphone 7,Note 5,S6 S7,S7 Edge,İphone 5s,İphone 7 Plus... Ve daha hatırlamadıklarım :)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
İphone 6s Plus
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094