Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin1986
Gerçek Adyasin yasin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konya içi elden Th11 köy arıyorum konusunu başlattı (2 gün önce)
Bütcem en fazla 400 TL. İsim değiştirme hakkı yoksa şahıs ismi olmasın yeter. Sadece gmaile kayıtlı olmalı. Herolar 40 ve üstü olmalı. Konya içi elden... Mesaja git »
Klan savaşlarında rakip hangi kriterlere göre geliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aktif oyuncuysanız savaş köyü yapmak kolay. Ben fazla ilgilenemedigim için arkadaşla takas yaptım.... Mesaja git »
Duvarlar gerçekten gerekli mi?? TH10 duvarlar hariç herşey full köy. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Duvarlar sana göre gereksizse belediyeni 11 e bas geç ... Mesaja git »
clash of clans köyüm birden fazla kişiye satılmış başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Evet köyü yeni gmaile taşımış olacaksın ve köy sana ait olacak. Ama köyün sana ait oldugunu ispat etmelisin. Sorduğu sorulara doğru cevap vermelisin.... Mesaja git »
clash of clans köyüm birden fazla kişiye satılmış başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Destege köyü satın aldım demeyecektin. Farklı cihazla oyuna giriş yap ve destege şifremi değiştirmeme ragmen oyunum başkası tarafından oynanıyor. Gmai... Mesaja git »
Oyunda ekonomik kriz mi çıktı bu ne?! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ben Kb11 im. 2000 2200 Kupa aralığında dev okcu barbar ile saldırı yapıyorum ve ölü köy çok cıkıyor. Şansına Artık ... Mesaja git »
FULL TH11 45/45/20 153 LEVEL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güvenilir bir arkadaştır. Alacak arkadaşın aklında soru işareti kalmaz. Hayırlı satışlar dostum.... Mesaja git »
135 level Şampiyon Ligde Coc hesabı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Elden teslim en iyisi. İki taraf içinde güvenilir alışveriş. Kim olsa tereddütde kalır. Yine sen bilirsin ... Mesaja git »
TH 11 FULL İSTANBUL İCİ ELDEN ACİL SATLİKTİR 550 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuyu kapatsan herkes satıldığını bilir... Mesaja git »
# 27 MART # 12.sv klanımıza alım vardır #PRVVRG8G başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Atılma sebebi ilginç... Mesaja git »
Arkadaşları

cqr52

serkisoför12

The Shawshank

Griseofulvin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078