Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canerx1234
Gerçek Adcaner metin
Doğum Tarihi2 Ocak ****
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 93
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 mbitle gunduz aktiginida biliyorum 17de gunlerce . Keza 16 ve 15 te bu sıkıntı yoktu. Ha sunuda soyliyim rusya veya balkanlarda ki adamlarla bile ka... Mesaja git »
Serverlerini duzeltseler keske ilk once...... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Fifa 17 p1 15tl Alinik witcher 3 goty.... Mesaja git »
EA ACCESS [ SADECE XBOX ONE'DA ] FİFA 17 EKLENDİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Konumu degistirince konsolda magazada degisiyor mu ? Ornegin İngiltere yaparsak sterlin'e mi donuyor fiyatlar?... Mesaja git »
EA ACCESS [ SADECE XBOX ONE'DA ] FİFA 17 EKLENDİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Beyler titanfall 2 eklenmicek degil mi ? 1 i accessle oynadim . Oynadigim en keyifli fps bi deneyin.... Mesaja git »
TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Beyler 1 i oynamaya basladim baya zevkli 2 ye gecmemi tavsiye edermisiniz ? Birde ranked var mi 2 de?... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Fifa 17 p1 15tl... Mesaja git »
FIFA 17™"EN İYİ FUTBOL OYUNU"XBOX ONE ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bugune kadar 3 defa pre order yaptim hepsinde pisman oldum 17 yide yapmistim heralde tarihteki en kotu fifa . Oyun bitmemis beta gibi bisiy menuleri d... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Skyrim xbox one special edition p1 35 tl. Duruma gore takasda dusunebilirim onceligim witcher goty.... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Takaslik skyrim special edition. Witcher 3 gold edi. ile... Mesaja git »
Arkadaşları

metuemre

boatswain

soldierofforce

gokayt

avei21

deathkira
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.141