Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SlmKbr
Gerçek AdWolf Selim
Doğum Tarihi10 Şubat 1985
KonumDüzce, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Markafoni Sepetin Yarısı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aşağıda fotoları olan bottan aldım. Normalde 44 numara giyiyorum, Cat'in kalıbını bilmediğim için Siyah 44 ve Kahverengi 45 siparişi verdim. 45 oldu, ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Eski kasanın anten kapağını yeni kasaya takınca düzeldi. Anten kapağının içinde iletken bir yol var, yeni kasadaki kapağın iletkenini biraz traşlayıp... Mesaja git »
Markafoni Sepetin Yarısı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Valla ben sipariş verirken ortada kod falan yoktu :D... Mesaja git »
Markafoni Sepetin Yarısı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Normalde 44 giyiyorum, ona göre vermiştim sipariş. Ayakkabılar gelsin de, bakacağız artık. Teşekkürler.... Mesaja git »
Geri iade edip paramı almak varken, neden size zararına satayım ki? :)... Mesaja git »
Yazıyormuş harbiden :)) Ben sitede ürün bilgilerinde yazıyor mu diye bakmıstım. Ayakkabının üzerine bakmak gelmedi aklıma :)... Mesaja git »
Kalıbından emin olamadığım için alttaki botun 44 ve 45'inden aldım birer tane. Olmayanı geri yollayacağım. Waterproff yazmıyor ama su geçirmez sanırım... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Aliexpress'ten kasa sipariş etmiştim, önceki akşam değiştirdim. Ama değiştirdikten sonra Wifi çekim gücü çok düştü. Bununla ilgili... Mesaja git »
Motorlu tırpan başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam merhaba. Bu ürünlerden birini mi aldınız; yoksa başka bir makine mi aldınız?... Mesaja git »
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 50ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İnvictus aqua, 212 men, one million ve vakko siparişi verdim. Ürünler gelince düşüncelerimi de paylaşırım inşaallah:)... Mesaja git »
Arkadaşları

1080p
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078