DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
yeni kangoo
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.732
Cevap
3
Favori
346.770
Tıklama
Giriş
      392 Mesaj
      23 Eylül 2011 10:17:31
      bence hıc olmamıs..

• Binbaşı
      1547 Mesaj
      23 Eylül 2011 22:25:59
      Bence yeni kangoo bu zaten renault bunu gelecek iş ticari aracı olarak tanımladı ve tanıttı.Clio R-Space=hyundai ix20-ford bmax gibi bu conceptler renaultun önümüzdeki yıllardaki araçları yeni kangoo=frendzy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 23 Eylül 2011; 22:30:30 >

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      24 Eylül 2011 10:25:13
      Makyaj dediğin böyle olmalı...

Mustafa USTA-RenaultFanClub.com
    • Binbaşı
      1331 Mesaj
      28 Eylül 2011 13:50:14
      quote:

Orijinalden alıntı: *USTA

mongol bir tip olmuş arabada...

• Binbaşı
      1243 Mesaj
      28 Eylül 2011 14:07:26
      yeni modelleri görünce şimdiki aracımı keşke antika değer kazanana kadar kullanabilsem diye geçirdim içimden.

sonra aklıma geldi ne mümkün efendim ne mümkün! AVM otoparkalarında yan kapılar, trafikte bisikletliler eskimesine yardımcı oluyorlar...

teknik nimetler: Canon 7D 10-20;18-270 ve 100mm Samsung Galaxy 510F; Jeep Renegade 2014
    • Yüzbaşı
      392 Mesaj
      29 Eylül 2011 01:00:38
      yaw bu kangoya hep samar oglan gıbı davranıyorlar:)
      yenı kasa boyle gelecekse hıc gelmesın fotolardakı tasarımları hıc begenmedım..yapamıyorlarsa soylesınler yardımcı olalım forum olarak:)

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      08 Ekim 2011 22:34:11
      harıka gorunuyor..

Hayata Daima Gülki, Oda Sana Tebessüm Etsin..
    • Çavuş
      59 Mesaj
      23 Ekim 2011 16:24:31
      arkadaşlar ben aracımı alalı yaklaşık 2.5 ay felan oldu. ben alırken full modelini almıştım. 1,6 105 hp. arka camlar açılır. ayrıca benim aracımda orjinal renault navigasyon sistemi mevcuttur. aracımdan çok memnunum. yakıt konusunada gelinice 1 depo yakıtla kahramanmaraştan istanbula gittim bu yaz. kahramanmaraşta ikamet ediyorum. depoyu çıkarken full ledim çıktım. istanbula girdiğimde yakıt yarım deponun altına düştü. ben daha fazla yakar diye tahmin etmiştim. ama yakmadı. çünkü kongoomla uzun yola daha ilk defa çıkmıştım. istanbula gezdim yakıt bitti. geride istanbuldan çıkarken depoyu full ledim maraşa kadar geldim. yakıt yine yarım deponun altında idi. hızımda 150 km nin altına çok düşmedim zaten. klimalar felan çok yerde açıktı zaten. ben aracımdan çok memnunum. eğer alacak arkadaşlar varsa tavsiye ederim...

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      25 Kasım 2011 23:54:16
      F/Kangoo da iki yenilik yaptım,stoplara siyah folyo çektim,bagaj açma kolunu araç rengine boyadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *USTA -- 25 Kasım 2011; 23:54:40 >

• Teğmen
      118 Mesaj
      09 Ocak 2012 18:48:13
      kazasız belasız kullanın

r.ozgen
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      20 Ocak 2012 16:34:29
      Ve sonunda Deri Direksiyon Simidimizde takıldı ve iç mekan modifiyemiz tamamlandı...

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      21 Ocak 2012 03:16:16
      quote:

Ve sonunda Deri Direksiyon Simidimizde takıldı ve iç mekan modifiyemiz tamamlandı...

selamlar..
      abı masallah aracın cok guzel Allah nazardan saklasın cok detaylı ve hos seyler yapmıssın aracınan Allah gule gule bınmeyı nasıp etsın..
      bırkac sey soracagm abı..
      1-derı dıreksıyonu nerden ne kadara temın ettınız?
      2-navıgasyon yol bılgısayarının onundemı duruyor yoksa yol bılgısayarı sokulup yerıne navıyımı taktınız?
      3-bırde abı dıreksıyonun alt kolundakı renault yazısı cok cok guuzel detay onuda nerden ne kadara aldınızgınızı yazabılrsenız cok sevınırım :)
      sımdıden tesekkur ederım..
      ıyı forumlar..

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      21 Ocak 2012 20:39:53
      quote:

Orijinalden alıntı: serhat:_19

selamlar..
      abı masallah aracın cok guzel Allah nazardan saklasın cok detaylı ve hos seyler yapmıssın aracınan Allah gule gule bınmeyı nasıp etsın..
      bırkac sey soracagm abı..
      1-derı dıreksıyonu nerden ne kadara temın ettınız?
      2-navıgasyon yol bılgısayarının onundemı duruyor yoksa yol bılgısayarı sokulup yerıne navıyımı taktınız?
      3-bırde abı dıreksıyonun alt kolundakı renault yazısı cok cok guuzel detay onuda nerden ne kadara aldınızgınızı yazabılrsenız cok sevınırım :)
      sımdıden tesekkur ederım..
      ıyı forumlar..

Eyvallah kardeşim,direksiyonu bizim forumun sponsorundan 240 liraya getirttim,servis yerlisine 782 lira fiyat çekti,bu orjinal Fransız üretimi Megane Privilege direksiyon simidi,Navigasyona aparat yaptım yol ekranın önünde duruyor ,RS logosunu da yine bizim forumdan bir arkadaştan temin ettim,75 lira...

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      23 Ocak 2012 12:54:38
      quote:

Alıntıları Göster

Eyvallah kardeşim,direksiyonu bizim forumun sponsorundan 240 liraya getirttim,servis yerlisine 782 lira fiyat çekti,bu orjinal Fransız üretimi Megane Privilege direksiyon simidi,Navigasyona aparat yaptım yol ekranın önünde duruyor ,RS logosunu da yine bizim forumdan bir arkadaştan temin ettim,75 lira...

abı cvpların ıcın cok teskkur ederım :)
      masallah aracın cok guzel yapılabılecek herseyı yapmıssın ıcı oldukca luks gorunuyor sınıfını atlamıs :):)

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      25 Ocak 2012 11:09:32
      quote:

Orijinalden alıntı: serhat:_19

Alıntıları Göster

abı cvpların ıcın cok teskkur ederım :)
      masallah aracın cok guzel yapılabılecek herseyı yapmıssın ıcı oldukca luks gorunuyor sınıfını atlamıs :):)

Eyvallah kardeşim,herşeyi kendim yaptığım için zevk alarak kullanıyorum...

• Çavuş
      88 Mesaj
      03 Şubat 2012 14:32:28
      ACİL SATILIK

KANGOO 2010 MULTİX EXPRESSİON

6 İLERİ
      105 HP
      OTOMATİK KLİMA
      4 CAM OTOMATİK
      GÜMÜŞ MAVİ
      BOYA-DARBE YOK

29000 TL
      İZMİR KARŞIYAKA

SİNAN SEVGİLİ
      533 7122768

http://www.sahibinden.c...tertemiz-72962880/detay/

• Teğmen
      162 Mesaj
      25 Şubat 2012 19:59:34
      quote:

hocam selamlar..sayfayı takip ettiğim kadarıyla kangoo uzmanısınız daha önce hep fiat kullandım kangoo'nun donanım özelliklerini filan hiç bilmiyorum o sebebten size danışayım dedim..ben kangoo almayı düşünüyorum 2009 model multix extreme 85 beygirlik....araç gördüğüm karadarıyla özellik olarak pek dolu değil, bu araçta abs var mı ayrıca bazı kangoolarda hararet göstergesi filan yok bunun sebebi nedir hararet göstergesinin olmamasının kötü bi yanı var mı..ayrıca 85 beygirin bu arabayı götüremeyeceğini düşünüyorum ve bu araca chip yaptırıp gücünü arttırmak istiyorum bu işlemin motora bi zararı var mıdır ayrıca bu işlemi kaç paraya yaptırabilirim..yardımcı olursanız çok memnun kalacam... saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFTCKR22 -- 25 Şubat 2012; 20:01:50 >

PARA HAYATI SATIN ALAMAZ....!
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      28 Şubat 2012 20:30:30
      quote:

Orijinalden alıntı: RFTCKR22

Alıntıları Göster

hocam selamlar..sayfayı takip ettiğim kadarıyla kangoo uzmanısınız daha önce hep fiat kullandım kangoo'nun donanım özelliklerini filan hiç bilmiyorum o sebebten size danışayım dedim..ben kangoo almayı düşünüyorum 2009 model multix extreme 85 beygirlik....araç gördüğüm karadarıyla özellik olarak pek dolu değil, bu araçta abs var mı ayrıca bazı kangoolarda hararet göstergesi filan yok bunun sebebi nedir hararet göstergesinin olmamasının kötü bi yanı var mı..ayrıca 85 beygirin bu arabayı götüremeyeceğini düşünüyorum ve bu araca chip yaptırıp gücünü arttırmak istiyorum bu işlemin motora bi zararı var mıdır ayrıca bu işlemi kaç paraya yaptırabilirim..yardımcı olursanız çok memnun kalacam... saygılar

Selam,
      2009 modellerde ABS opsiyon listesindeydi,Extreme 2009 model olarak yok diye biliyorum,hararet göstergesi bir dönem gelenlerde bulunmuyordu buda mais in kabahatiydi,şuanda satılanlarda hararet göstergesi bulunuyor.85 hp şehiriçi kullanımd ayeterli gelir lakin chiptuning in getirisi çok fazla olur,doğru kullanımda motora herhangi bir zararı olmaz...
      chiptuning ücretleri 600 lira civarında...

• Yüzbaşı
      770 Mesaj
      29 Mart 2012 09:18:01
      Kangoo'culara müjdeli haber...

21 mart 2012 tarihli değişiklik

“4) Kamyonet: Azami yüklü ağırlığı 3.500 kilogramı geçmeyen ve yük taşımak için imal edilmiş motorlu taşıttır. Sürücü ve yanındaki oturma yerleri dışında başka oturma yeri de bulunabilen, sürücü bölümü gövde ile birleşik kamyonetlere panelvan denir.”

MADDE 13 – Aynı Yönetmeliğin 100 üncü maddesinde yer alan tabloda “Kamyonet (N1), (N2)” araç cinsi satırından sonra gelmek üzere “Panelvan (N1)” araç cinsi ibaresi eklenmiş ve yol durumlarına göre bu aracın azami hız sınırları gösterilmiştir.

Panelvan (N1) 50 km 85 km 100 km 110 km

http://www.resmigazete....r/2012/03/20120321-2.htm

• Yüzbaşı
      292 Mesaj
      29 Mart 2012 15:55:33
      quote:

Hocam arabanız çok hoş olmuş, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.