Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
propesyonel
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TEB BONUS Taksitli İşlemlere 50 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Ben de sikayet kaydi olusturmustum yatmamis bana ??... Mesaja git »
Garanti Cepten Ödeme işlemine N11 150/25 tllik kod başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
kampanya son kullanim 14 mayistan 21 nisana cekildi . ardindan simdi baktigimda kuponun hesabimdan silindigini goruyorum . kampanya yapiyorsunuz arka... Mesaja git »
Garanti Cepten Ödeme işlemine N11 150/25 tllik kod başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
N11 cakallik yapip ceklerin son kullanim tarihlerini 21 nisana cekmis. Oysa ilk yukledigimde 14 mayisti.. Kocaman bir ... Mesaja git »
TEB BONUS Taksitli İşlemlere 50 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Gittigidiyor 4+2 oldugunu da nerden cikardiniz. Direkt 6 taksitli yaptik alisverisi... Mesaja git »
TEB BONUS Taksitli İşlemlere 50 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
N11 ve gittigidiyordan 2 ayri 6taksitli islemimden birisi sayılmış 10 tl yüklendi mesaji geldi simdi. Hangisi sayilmadi acaba ve neden ??... Mesaja git »
Teb bonus kişiye özel kampanya(puanlar yüklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Zaten harcama yapacaktim yazip gonderdim. Katilim talebiniz alinmistir dedi. Bakalim persembe belli olacak... Mesaja git »
Teb bonus kişiye özel kampanya(puanlar yüklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Harcama yapacagim yazip gondereyim bari . Gelirse ne ala... Mesaja git »
Bu hafta da olur mu bu kampanya deneyelim mi??... Mesaja git »
Teb bonus kişiye özel kampanya(puanlar yüklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Gelmez diyenler yuzunden 14 tl zarar :(((... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bir sonraki faturandan düşüyorlar merak etme. Yeter ki takip et. Ben subat ayindaki faturayi yanlislikla iki kez odedim. Kayit oluşturdum. Mart ayi fa... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117