Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakc
Gerçek AdBurak Çelenk
Doğum Tarihi24 Ağustos 1980
Konum?stanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 109
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Öncelikle Turkey Post ile başlayalım Turkey Post PTT'nin anlaşmalı olduğu bir airmail şeklidir. PTT ile anlaşmalı olunduğu iç... Mesaja git »
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üst segment araba vermemeleri çok saçma olmuş. İlla önce kötü bir araba mı kiralamam gerekiyor benim.... Mesaja git »
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba 16 Haziran ile 25 Haziran arası 9 günlüğüne araç kiralamayı düşünüyorum. Volvo S60 serisi bir araba olabilir. Fiyat bilgisi verebilirmisiniz... Mesaja git »
Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
benim gibi havalı tüfek meraklısı olan yokmudur arkadaşlar http://img31.imageshack.us/img31/7384/x20combolateralcopy.jpg http://img403.image... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben daha yeni 65KU7000 aldım. 55 ile arasında baya fark var. Bende bütçe yüzünden 55 mi alsam diyordum. Bir ara ciddi ciddi baktım. Ama iyiki 55 almam... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet Test Videlarını denediğimde dikey kalın çubukları gördüm bende. Ama normal kullanım sırasında rastlamadım. Premium bir panel olmadığı için beni r... Mesaja git »
20 Voltu Nasıl 5 Volta çevirebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence burada önemli olan kaç amper güç çekileceği... 7805 ile 25V tan (markaya göre değişebilir) 5V indirirsin ama ortaya çıkacak ısı çok yüksek olur.... Mesaja git »
Arduino Pin Sıkıntısı (Çözüldü ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
MCP23017 ve ShiftIn - Out Entegreleri kullanabilirsin daha fazla pin ihtiyacın varsa. LCD için zaten I2C kullan direk A5 ve A6 pinleri ile sürmüş oluy... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun modunda PC üzerinden 4K çözünülürlükte Fifa 17 oynadım. Normal monitörde oynamaktan farkı yoktu. Bir kaç maç seyrettim görüntü güzeldi. Ancak bir... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaslar 2016 model ku7000 serilerinde gerek birbirimize, gerekse forumda ki arkadaslara yardimci olmak amacıyla konuyu açmış bulunuyorum. Kullanıcı... Mesaja git »
Arkadaşları

Androgate

mbuyuk

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.188