Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
niquel
Gerçek AdHakan Yakın
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 89
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Satilik borajet kodu. Fiyat 40 tl. İlgilenenler pm atabilir.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Satilik borajet kodu. Fiyat 40 tl. İlgilenler pm atabilir.... Mesaja git »
İnşaat Mühendisine sorum var... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Usta sacmalamis. Su sizmasi bina acisindan tehlike arz etmiyor. Sormadin mi su sizmasi binaya zararli ise neden beton lar sulaniyor diye ? Su demirle ... Mesaja git »
MÜHENDİSLER İŞİNİZ VE MAAŞINIZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ege üniversitesi mezunuyum. İnşaat mühendisiyim. Yeni mezun oldum. Maaş : 2500. Kalacak yer ve günde 3 öğün yemekte şirketten.... Mesaja git »
Golf ve A180 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Konuyu açan arkadaş a serisi ile golf ü kıyaslamak gibi bir hata yapmış hadi ona eywallah. Yorumları okuyunca sebepsizce gülmeye başladım. Biri a seri... Mesaja git »
1-Öncelikle pazarlık yaptım %10 indiler lafını nerede yazmışım ? Öncelikle bunu bi gösterebilir misin ? Söz uçar yazı kalır derler bilmem duydun mu. A... Mesaja git »
Hocam arabayı zaten direk servise götürdüm. Ama kanunen sigorta şirketinin muadil yada yan sanayi ürün takma hakkı varmış. Araç serviste olduğu için... Mesaja git »
Hocam aracın değer kaybetmesi umrumda değil zaten. Aracı en az 4-5 yıl daha kullanırım ki bu süre içinde zaten tekrar kaza yaparım Sadece madem ... Mesaja git »
İlk olarak ben ortada henüz bir yaygara görmüyorum. O yaygarayı sen nerenle nasıl gördün onuda bilemiyorum. Ek olarak durumun mal kıymetliliği ... Mesaja git »
Öncelikle bu kadar zamandır otomobil forumuna takılıyorum ilk defa konuma bu kadar üslüpsuz yorumlar geliyor.Ama yinede verdiğin bilgiler için teşek... Mesaja git »
Arkadaşları

Kral3535

Neque

wepkam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.061