Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Iphigeneia
Gerçek AdEnes Tiraki
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ya yeter artık. Şuna cevap verenleri de bloklayacağım şimdi. Kime ne anlatıyorsunuz anlamıyorum ki. Troll işte çocuk.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Fabri Lyon maçından beri böyle. Antremanlarda topla oynayınca Şenol hoca elektrik falan veriyor herhalde... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arka panoda yazan da manidar...... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3 oyuncularını aldıktan sonra panik atak basıyor her yeni transferlerinde bu da gider diye... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Gözlerim doldu vallahi. Çok güzel olmuş.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yalnız ben Trabzon'un yaptığını biraz kişisel aldım üstüme. İyi oynasa seneye biz alacaktık nedir bu oyuncumuza sulanmak falan.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İbrahim Üzülmez de Sergen hoca da kritik zamanlarda bizden puan aldılar. Onlara bir şey demeyip de Rıza'ya diyorsak var bir nedeni demek ki. Yenmek ba... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
11 tane Atiba'yla oynuyormuşuz gibi. Her yerde Atiba çıkıyor. Kendini toparlayacağına inanıyorum ama ben hala.... Mesaja git »
Valla Şenol hoca da lisansı duyduktan sonra derin bir oh çekmiştir. Üst düzey orta sahaya sahibiz diyoruz ama 10 numarayı yedekleyecek adamımız yok.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Lens "Come to Beşiktaş" dese de Medel ve Miranda birlikte açsa telefonu keşke... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094