Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sonar
Gerçek AdÖmer Yarluğ
Doğum Tarihi6 Şubat ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
---SATILMIŞTIR--- HUAWEI IDEOS X5 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
---SATILMIŞTIR--- ---SATILMIŞTIR--- ---SATILMIŞTIR--- Forumdan ******** nickli üyeden almış olduğum, sorunsuz kullandığım Huawei Ideos X5 marka... Mesaja git »
[FİYAT DÜŞTÜ] SAMSUNG Galaxy Tab 10.1 P7500 16GB Wi-Fi+3G - Kılıf Hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
SAMSUNG Galaxy Tab 10.1 P7500 16GB Wi-Fi+3G Sim kart girişi mevcuttur. Ürün oldukça temiz kullanılmıştır, herhangi bir sorunu y... Mesaja git »
Kingston 4 GB 1066 Mhz DDR3 PC-8500 RAM 40 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
macbook late 2009 için ikisini de almak isterim... Mesaja git »
Satılık 2gb DDR 3 1066 MHz Notebook Ram'i (2 adet) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
havale için cevabını bekliyorum... Mesaja git »
Satılık 4 GB DDR3 PC8500 1066Mhz Notebook RAM başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
satıldımı ?... Mesaja git »
Satılık 2gb DDR 3 1066 MHz Notebook Ram'i (2 adet) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Satıldı mı ?... Mesaja git »
Satılık 2gb DDR 3 1066 MHz Notebook Ram'i (2 adet) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Arkadaşlar macbook'uma 4x2 = 8gb taktığım için boşa çıkan 2x2=4gb ram'leri satıyorum fiyat gayet maküldür,pazarlık teklif etmeyin. Ürün : PC3-8500 D... Mesaja git »
: ***acill satılık fiyatlar çok ucuz*** başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Gerçekten kasanın genel görünüşünü merak ettim :)... Mesaja git »
: SATILIM Tüm Aparatlı ile FLY3000 Tv Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Özellikleri nedir? XP de çalışırmı? Bunları yazarsan işimiz kolaylaşır .... Mesaja git »
Alınık agp 4x destekleyen TVOUT ekran kartı konusunu başlattı (11 yıl önce)
agp 4x destekleyen TVOUT'u olan 64 MB ve üzeri ekran kartı arıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.157