Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
acemi42
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İlk motor tecrübem ve başlangıç için Yamaha XSR700 hk. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bence başlangıç olarak sorun yaratacak bir motor değil fakat senin yaşına uygun değil. 20 li yaşlarda biraz insanın kanı kaynıyor. Ben Tracer 900 ile ... Mesaja git »
250 CC'ye AGV K5 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben AGV K5 kullanıyorum tasarımı güzel bir kask güvenlik testlerinden aldığı sonuçlarda iyi. Kafana göre aldığın zaman şakakları biraz sıkıyor. Sıkmas... Mesaja git »
Sıfır motor aldık 1 haftadır yatıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben alalı 6 ay oldu. 6 ayda sistem değiştiyse bilmem. Evrakları hazırlamaları 5 dk lık bir iş hazır bazı evraklar var uygunluk belgesi gibi birde fatu... Mesaja git »
Sıfır motor aldık 1 haftadır yatıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba Çarşamba öğle arası gittim motoru aldım sonra parayı ödedim. Perşembe günü gidip evrakları aldım bayiden ve trafiğe gidip yaklaşık 10dk sonra... Mesaja git »
uzun boylu birine yakışıklı başlangıç motoru ne var ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba O kadar önemli değil motorun cc ne olduğu. Önemli olan senin kendini ne kadar bildiğindir. Herşey bilekte bitiyor sen bileğine hakimsen ve ... Mesaja git »
BAŞLANGIÇ MOTORU MT-09 TRACER (ALINDI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim. Fakat bazı yorumlar başına bir iş gelse de haklı çıksak der gibi ama ben yanlış anlamışımdır :) Havalar biraz... Mesaja git »
Lastikleri değiştirmedim. AEA nın bahsettiği avon lastikler şimdi üstünde dunlop d222 sportmax geliyor. Kullanıcıları arasında değişmesi gerektiğini s... Mesaja git »
Merhaba Öncelikle Mesaj yazdığıma göre hala hayattayım:) Hava şartlarından dolayı çok binemiyorum ama eğitimlere devam.... Mesaja git »
2000tl yeni başlayan için ekipman tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba Ürün seçimi olarak biraz daha fiyat performansa dikkat etmen lazım. Bütçen az fakat aldığın ürünler pahalı... Bu fiyatlardan biraz kısıp en... Mesaja git »
KASK RÜZGAR SORUNU konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar Kaskım AGV K5 buğu sorunu için pinlock takacak yerleri yok. Bu sebeple bende vizöre yapışan buğu önleyici aldım. Fakat buğu önl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.133