DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
dershaneye göndermiyorlar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> dershaneye göndermiyorlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3 Mesaj
      05 Kasım 2012 12:33:02
      Arkadaşlar durumumuz normalden daha da iyi olmasına rağmenn ailem dersaneye göndermiyor.Geçen sene dersaneye gitmeden 2 yıllık güzel bi bölüm kazandım seneye dersaneye göndeririz 4 yıllık kazanırsın dediler bende gitmedim şimdi de dersaneye yazdırmıyorum..ablamı 4 5 kez dersaneye göndermişlerdi..şimdi ise okuyan heryerde okur filan diye geçiştriyorlar..git çalış okumazsn filan diyorlar ama ben bu sene kazanmak istiyorum.2 3 bin lira verecekler durumları hayli hayli var onun yerine başka şeylere veriyorlar..para ola ola dersaneye göndermiyorlar..napacam bilmiyorum

• Er
      5 Mesaj
      05 Kasım 2012 14:59:56
      -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gretzky -- 23 Aralık 2014; 21:10:07 >
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Kasım 2012 15:18:30
      vay bee ne aileler varmış sizinkiler şehvet düşkünü anlaşılan gitmez isen ilerde onları sorumlu tutacağını biliyorlardır

• Yarbay
      7513 Mesaj
      05 Kasım 2012 15:37:03
      evde çalışacaksın hocam o zaman yapacak birşey yokki çalış ve onları utandır :)

• Er
      3 Mesaj
      05 Kasım 2012 15:51:58
      1 sene ara verildi baya boşluk var kendim halledebilsem yaparım da matematikte filann çok gerideyim okumamayı bile düşünüyrm askere gidebilirim kafam çok karışık

• Yarbay
      2153 Mesaj
      05 Kasım 2012 16:30:00
      Gitmeden kazanamassın diye birşey yok kendin çalışarak yapabilirsin.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Kasım 2012 18:22:19
      Aileni Şiddetle Kınıyorum

• Çavuş
      56 Mesaj
      06 Kasım 2012 00:40:26
      Temelin varsa dersaneye gitmemek senin için daha uygun bi karar olur bence (:

Но каждый день, каждый прожитый час я буду помнить этот цвет твоих глаз...

Hedef : Ankara Üniversitesi..
      İstanbul'dan kaçabildigince kacmak gerekir bazen.
    • Er
      3 Mesaj
      06 Kasım 2012 15:21:16
      dersaneye gitmek istiyorum cumartesi pazar pazartesi ne iş yapabilirm 3 günlük işe alırlar mı..inşaatte çalışmayı düşünüyorum..peki kışları iş olmasa taksitleri nasıl ödeyecem arkadaşlar yardımcı olursanız bi fikir verseniz

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.