Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mahmutuslu
Gerçek Admahmut fehmi USLU
Doğum Tarihi6 Aralık 1981
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
güya mayıs ayı içinde düzelecekti... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben turkcell e facebook aracılığı ile yazdım test sürecinde diye cevap verildi bence sizde benzeri mecralardan yazın kamuoyu oluşsun... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turkcell e facebook dan volte ve vowifi ile soru sordum yanıt şu şekilde: "Yazılım ile ilgili olarak sorun yaşandığından cihazın henüz onaylanmadığ... Mesaja git »
Turkcell e volte desteğinin tekrar gelmesi için nereye mesaj atmak lazım hep beraber atsak tekrar getirseler desteği.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu telefonda volte yok diye biliyorum kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
şimdi bu cihazı bu kadar kullanan var ama volte var mı yok mu bir kişi bilmiyor mu ?... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yok hocam yanlış anladınız bende telefon yok almayı düşünüyorum da kullananlardan bilgi almak için sordum... Mesaja git »
Arkadaşlar bu telefonda volte ve vowifi var mı ?... Mesaja git »
herhangi bir soruna rastlamadım şimdilik parmak izi olsun kamera olsun telefonla konuşma olsun türkçe dil mevcut ... Mesaja git »
aosp tabanlı android 7.1.1 cyanogen kepenk kapatınca yeni ekip bu ismi verdi xda forumda bir linkte yayınlamış vatandaş ayrı bir konusu veya sayfası y... Mesaja git »
Arkadaşları

Bay H
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.092