Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mdurna
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Sıvı arap sabunu ile su yarı yarıya karışım yapın...deri besleme durumu yok tabiki ama deri ve plastik yüzeyleri hem temizliyor hemde doğal görüntüsün... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bant şimdilik sesi kesti gibi ama bir süre sonra tekrar başlar dediler o zaman fitili değiştiririz dediler bakalım...zaten bu ses olayı m paket ve 49 ... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam bir yanlışlık var bu işte...ben konya köprülü bmw deyin şuanda usta bant çekelim dedi şuan bant çekiliyor ses kesilmesse garantiden fitil değişe... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu arada Kayseri-Konya arası cc de 110 km hızla geldim 5,6 lt yaktı araç (3.20i ed) eşim 2 çocuk bagaj yüklü , klima ara sıra açık...... Mesaja git »
Aynı şekilde hocam bende E kasa mercedes mümkünse yeni E 180 ne bakmaya başladım...zaten araçta sese karşı hassas bi yapım vardı çok severek aldığım v... Mesaja git »
Arkadaşlar bildiğiniz gibi forumun ana konularının başında TRİM SESİ FİTİL SORUNU var zaten yukarda da sıcağı sıcağına bu konu gündemde... Cuma gün... Mesaja git »
3.20i ed 40.yıl bugün ilk bakımı yaptırdım Kayseri İnciroğlu Bmw 430 TL...yağ ve filtreler ve genel kontrol...fiyat sizi yanıltmasın özel indirim aldı... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar youtube'da Doğan Kabak kanalında yeni 3.18d nin kısa blr testi var...sonuç 3.18d gereksiz bir motor...... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Fiyarları normal bence...... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
180-190 arası ne tutturursanız...180 nin altı yazık olur 185 ideal rakam gibi...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.086