Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sheare78
Gerçek AdŞiyar Saraçoğlu
Doğum Tarihi13 Aralık 1978
Konumİzmir,Dikili
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
5000 TL Sistem Öneri (OYUN) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2 ay sonra almanız daha mantıklı olacaktır.piyasa çok değişken çünkü.... Mesaja git »
4000 TL Sistem (Monitör Dahil) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Genel olarak bir tek kasa kafama yatmadı benim ayrıca aynı rakamlara ryzen toplayabilirsiniz.Bir tık daha iyi olacağını düşünüyorum.... Mesaja git »
3500 tl civarında r5 1600 yada 1600x li sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
470 için belirlenen fiyat yüksek bence.O fiyata 480 yada 1060 alınır indirimde.Ayrıca o kasanın PSU'su 80+ verimli değil bu da şüpheyle bakmamı sağlad... Mesaja git »
Bu sistem alinir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Senin yerinde olsam o işlemciye sahip bir konfigurasyon almazdım.o fiyata daha güncelini toplardım.... Mesaja git »
1060 - Rx 480 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Artık 580 çıkmışken 480 almayın aradaki fiyat farkı çok değil.Performans olarak bir tık daha iyi.1060 ise tek çekirdek isteyen oyunlarda daha verimli ... Mesaja git »
Sistem nasıl olmuş + tavsiyeler ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
genel olarak sistem uyumlu ama soğutucunuz yok bence artık 6600k almayın.Ya ryzen'e geçin ya da k çarpanı olmayan intel işlemcilere yönelin. PSU için... Mesaja git »
RX 480 mi RX 580 Mi Almalıyım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
580 ekran kartının 480'den çok bir farkı yok aslında bir tık daha iyi diyebiliriz.Maddi durum elveriyorsa alın. İşlemcinizi overclock edersiniz.İşiniz... Mesaja git »
uygun fiyatlı kasa tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İkinci el piyasadan toplarsan sana maliyeti olur ama 1000tl gibi bir rakama çıkarsın işin içinden.Ama biraz ömürlü olsun diyorsan indirimde 1500tl civ... Mesaja git »
sistem uyumluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Setupa göre değilde anankartınızın sitesine girin desteklediği modellere özelikle bakın.Uyum problemi çok maalesef.Amaç sadece oyunsa yüksek hz değerl... Mesaja git »
RYZEN 1500X SİSTEM TAVSİYELERİ / 3000 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ryzen işlemciyle kullanacağınız ramlari alırken mutlaka anakartınızın sitesinden desteklediği modellere bakın.uyum problemi çok çünkü. Anakart 3200 gö... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094