Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Picuvvvvv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hangi Ülke' de Doğmak İsterdiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
İskandinav ülkelerinin birinde fark etmez.... Mesaja git »
Kardeşim amacımı yukarda belirttim otuz kere tekrarlamak istemiyorum, bu programda evlenecek kadın aramıyoruz biz, buradaki kızlar zaten önüne gelenl... Mesaja git »
17 Kızla eşleşmedim 50yi geçik kızla eşleştim, bunlar eşleşip ilk mesajı karşı taraftan bekleyenler. Şu konuları başka tarafınızla okumayın artık ve... Mesaja git »
Al işte hahah :D kardeşim bak bu programın mantığı şudur.. eğer kız seni beğendiyse sağa kaydırır, sende onu sağa kaydırdıysan eşleşme olur. Benim bu... Mesaja git »
Hahahahaha abi çıldıracağım ya çöp diyorlar, çöp diyenler ss li gelsin, zira daha sonra tinder da eşleme alamıyorum bende mi sorun yoksa bizim türk kı... Mesaja git »
Senden ss bekliyorum, görelim şu eşleştiğin kızları, ss li gel.... Mesaja git »
Derkenn?? eğer eşleştiğim kızlara çöp diyorsan, aylardır tinder dan ''bir'' tane bile eşleme alamadım diye ağlayanlar var burada.... Mesaja git »
Tinder da eşleşip, ilk mesajı atmayan kızlara rastgele bir emoji attım. İlk hamleyi erkekten bekleyen kızlar bakalım ne yazacak, kimin egosu daha yüks... Mesaja git »
Öğrenci misin? sorusu. başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bu lanet kasetlere çok para verdim, üstünde hep farklı oyun resimleri olur kaseti alıp eve gider takarım aynı oyun çıkardı.... Mesaja git »
Saça Fön Çekmek, Çekememek? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
upuppp... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.066