Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Peder '
Gerçek AdPedericoo Ahmeett
Doğum Tarihi3 Ocak 1993
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dünyaya 5km capinda bir meteor carpacak başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Dinazorları süpüren meteor 10 km çapındaydı... Mesaja git »
Mouse önerir misinz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ne yaparsan yap g300s alma 7-8 ayda sağ tuş basmamaya başlıyor 3 tane çöpte var bende xd... Mesaja git »
Charimi veriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Seni fakir... Mesaja git »
2. Challenger hesabı da banlattım xD(Tr ban rekoru) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Tamam öpüyorum monoton hayatında başarılar... Mesaja git »
2. Challenger hesabı da banlattım xD(Tr ban rekoru) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sen , senin chal arkadaşların benim %1 im kadar oynayamıyor . Toxicliğim kötü oyunculara dolayısıyla senin de sevinmen doğal... Mesaja git »
Sakaryada İç Çamaşırı Mankeninden Rahatsız Olan Kadın başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kadın mı bu Koy knighta eslantta boss olur... Mesaja git »
2. Challenger hesabı da banlattım xD(Tr ban rekoru) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Nâked the script euw addle mayk... Mesaja git »
2. Challenger hesabı da banlattım xD(Tr ban rekoru) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Challa smurf acc ile nerdeyse en iyi w-l ile çıkmaya çöp diyorsan çöpüzdür anam... Mesaja git »
Sevinmene sevindim Edit: ki maçına geldiğimde kalkıp saygı duruşuna geçeceğine reportlaman üzücü kankam arsız millet... Mesaja git »
2. Challenger hesabı da banlattım xD(Tr ban rekoru) konusunu başlattı (20 gün önce)
Nâked s smurf ban yemiş. 2 haftalık ban açıldığından beri ne sövdüm ne bişey yaptım. Sadece dün çok çok çok azcık bişeycik flexte trolledim perma yedi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Her gece yorulsam unutur muyum seni ?
Hakkında

Başıma güzel en güzel şeysin sen anastaşım

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.969