Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
garipcan12
Gerçek Adcan can
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yemekleri ve suyu cam tabakta yemek ve cam surahide içmek başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Değerli Arkadaşlar, porselen tabaklarda yemek sağlıklımı tam bilemedim ? Araştıralım.! Ama porselenin sırı kakmış olanlarda sanırım çok tehlikeliymiş.... Mesaja git »
Ulusal kanalda Dinden Çıkanların Öldürülmesi gerektiğini Savunmak başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Gerçek İslamda Cana kıymak Haramdır. Müslümanlık Tüm İnsanlığa hizmet demektir. Müslümanlık sürekli üremeyi kabul etmez. Kürtaj Cinayettir,dogum kontr... Mesaja git »
Yemekleri ve suyu cam tabakta yemek ve cam surahide içmek başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, Uzun süre tekrar düşündüm, ve herkes en sağlıklısı neyse o tabak ve bardaklarda yesin içsin. Çünki camdan yapılan tüm malzemeler k... Mesaja git »
Ekran Kartını Satmam Ne Kadar Mantıklı? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
1070 ler çokmu pahalandı ?... Mesaja git »
Bina ısı yalitimi hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, bundan kırk yıl önce başladığımız, ülkemizi ağaçlandırma sayesinde, tüm odun ihtiyaçlarımızı karşıladık. 2000 yıllarda tükenen köm... Mesaja git »
i5 4690k Delid başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Benim gibi fosil arkadaşlar hatırlarlar, pentium 166mmx lere büyük sogutucu yaptırdık, cleron 300 ler,466 lar P3 500 v.s. ire, kökledik hepsinde oc yi... Mesaja git »
i5 4690k Delid başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, millet 5820k reklamı yaparken biz phcyic skoru yüksek olduğu için 4790k önerdik, 650 lira ordan karımız, onun anakartı 1900 lirayd... Mesaja git »
Intel’in başı yine sıcaklıklarla dertte! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bizde 4690k var,delidli,soguk odalı.Sonuç perfect. 10nm yi bekliyoruz. Yaparlarsa 4 core 8 izlek,maximum 6 core 12 izlek, son kullanıcıya yarar. 5Ghz ... Mesaja git »
hiv virüsü kan tahlilinde çıkar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, bu kadar canınızı sıktıktan sonra biraz moral vereyim. Ülkemizde deneme lerden nerden baksan bi dünya çapında 100 Trilyon Dolar k... Mesaja git »
hiv virüsü kan tahlilinde çıkar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Şimdi Bayram geçti ağzımı açayım ! Ülkemizdeki tüm genelevler kapatılmalıdır. İçki yasaklanmalıdır. Bkz. Afyon Valiliği her ikisi içinde gerekeni yapm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Namaz kıl, Oruç tut,Hacca git,Zekat ver,Hatim yap,Zikir yap, Tesbihatını çek.
Hakkında
Namaz kıl, Oruç tut,Hacca git,Zekat ver,Hatim yap,Zikir yap, Tesbihatını çek.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.121