Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cuni21
Gerçek Adsunay yakupoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Firma Denizli merkezli olup, şimdilik Denizli, Aydın ve Gaziantep merkez ve ilçelerinde hizmet vermekte. ADSL - 16 Mbps'e K... Mesaja git »
Vestel 65UB9100(HDR) ana konu 4K fiyat-performans tv si(3400 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar bi kaç gundur maçları spor modunda izliyorum sadece enerji tasarrufunu özel, arka ışıgi 100 olarak degistirdim dikey bulutlanmalar daha kab... Mesaja git »
600 dakika 2gb 16tl Bimcell başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
İdeal paket yapmışlar 600 dakika 2gb 16tl.20tl yüklemeye 1gb 500sms... Mesaja git »
Vestel 65UB9100(HDR) ana konu 4K fiyat-performans tv si(3400 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bende genel alamda tvden memnunum çokda alıştım ama bir futbolsever olarak beni hiç tatmin etmedi. bikaç ayarla görüntüyü daha çekilir hale getirip öy... Mesaja git »
hocam yanlış yönlendirmiş olmayalım çamur görüntü yok. görüntü gayet güzel lakin sadece maç yayınlarında oda kamera saga sola hareket ettiği zaman bel... Mesaja git »
kesinlikle yetersiz maçlar keyif vermiyor... Mesaja git »
Yaklaşık 10 gundur dikkatimi çeken bi durum daha paylasmak istiyorum tvnin arkasından çatır çutur sesler geliyor ara ara. bazen kısa aralıklarla, baz... Mesaja git »
Zahmet olmazsa siz yine gönderin ayarları bi deneyelim. zaten derdim maç yayınları diger yayınlarda farkedilmiyor gölgeler ... Mesaja git »
hocam görüntü ayarlarını detaylı bir şekilde paylaşır mısınız aynısını uygulayıp tekrar kontrol edeceğim... Mesaja git »
hocam bu bantlanma yada gölgelenme neyse zaten sadece maç yayınında yeşil alan üzerinde kameranın sağa sola doğru hareketlerinde bariz şekilde belli o... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094