Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jabba
Gerçek AdDoktor X
Doğum Tarihi23 Ağustos ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PEUGEOT 208 SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhabalar. 2014 1.2 benzinli otomatik 208 Active aldik sonunda. Geri vites sensoru var aracda fakat kamerasi yok. Aracda ekran var orginal olarak. Ka... Mesaja git »
Mail uzun ama size bir kismini atayim tabikide; Die Erstattung bezieht sich auf folgende(n) Artikel : Artikel : PlayStation 4 - Konsole (50... Mesaja git »
Blackfriday de aldigim Plastation 4 Slim icin 30 euro iade gelmis kredi kartima :) Saka gibi fiyata almis oldum cidden.... Mesaja git »
HyperX Cloud II 10 Oca 2017, Salı 08:27 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor 11 Oca 2017, Çarşamba 12:06 Gümrükten Çekildi 11 Oca 2017,... Mesaja git »
Yarın İstanbul da ki okulların tatil olmaması imkansız. Ben kamu kuruluşlarında bile tatil bekliyorum. Sahil kısımları bile inanılmaz derecede örtü al... Mesaja git »
HyperX Cloud 2 kulaklik icin 3. kez telefonla konustum amazon.de ile. Buyuk sorun yasadiklarini ve nerede oldugunu kargonun bilemediklerini soyledi te... Mesaja git »
Cloud 2 benimde 1 haftadir on hold da. Gorustum musteri hizmetlerinle i-parcel bunu yapiyor malesef dedi. En gec 10'una kadar sizin elinizde olur dedi... Mesaja git »
Turkcell Sarıkutu telefonlarda geçerli 200TL indirim (2000PUAN) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Musteri hizmetleri sifre geldikden 5 gun sonrasina kadar gecerli dedi.... Mesaja git »
Turkcell Sarıkutu telefonlarda geçerli 200TL indirim (2000PUAN) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
SMS ile kod aldım arkadaşlar 2 dakika önce. Müşteri hizmetleriylede görüştüm kampanya yarına kadar devam ediyor dedi. Şifrenizle işlem yapabilirsiniz ... Mesaja git »
Yine vergisini verip alıcağım. Türkiye den daha ucuza geliyor sonuçta. Önemli olan vergi oranını artırmamaları. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
by Jabba

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086