Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Köroğlu06
Gerçek AdBatuhan Mert
KonumZonguldak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia™ X (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Türkiye'den de Çin'den de Xperia x için temperli cam aldım.iki üründe istediğim gibi değil.bence boşa para harcamayın temperli camlara.... Mesaja git »
Sony Xperia™ X (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ben Light manager kullanıyorum. Play den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.... Mesaja git »
Sony Xperia™ X (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar Çin'den Xperia x için temperli cam aldım.Siyah,gri ve şeffaf olarak. Genel olarak çok beğendim ekranın her yerini kapılıyor. Kesim olarak d... Mesaja git »
Sony Xperia™ X (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu ürünün benzeri Türkiye'de mevcut.Fiyat aralığı 50-80 lira civarında.... Mesaja git »
Andorid 7.1.1 Concept rom batarya performansını eskiye göre çok iyi buldum.wifi kapalı iken LTE modunda hücresel veri açıktı. GPS, bluetooth ve NFC k... Mesaja git »
Arkadaşlar 7.1.1 concept romu yükledim şarjı daha iyi gibi ekstra olarak telefon daha hızlı çalışıyor tavsiye ederim.Sonynin orijinal romu gibi görse... Mesaja git »
Piyasa da tam oturan silikon benzeri bir koruyucu var oda çok parmak izi bırakıyor yine kenarlarda hava da kalıyor. Temper cam taktırdım ondada ciddi ... Mesaja git »
Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bizde iki kişi gittik geçen hafta. Kesinlikle tavsiye ederim. ... Mesaja git »
TURKCELL MUSLERAYA GOL ATANA 2GB İNTERNET ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana da gelmedi daha ... Mesaja git »
DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar orijinal Albea Palio orijinal 14" jantlarını satıyorum. Jantlar çok temiz. İlgilenen olursa özelden ilanı atarım. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Sony
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125