Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lolita~
Gerçek AdYayoi Kusama
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
birey edebiyat s b kullanan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
birey cop maalesef.icinde cok yanlis var.yayin denizi iyidir... Mesaja git »
Koç üniversitesinin yıllık ücreti 64 bin olmuş başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
tip fiyati o kadar diye biliyorum diger fakulteler o kadar oahali degil... Mesaja git »
Tm'ler günlük neler yapıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Trigonometriye basladim nisan gelmeden bitirip ikinci dereceden denklem parabol polinomlara bakicam.Edebiyatta tanzimat serveti funun fecriati bitti.B... Mesaja git »
Karşılaştırmalı edebiyat bölümü hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Deli gibi istedigim bolum.Ama tmden giriyorum ve ygs siralamam cok dusuk o yuzden sadece tmye agirlik vermeye karar verdim.Sosyolojiyi kazanip karsila... Mesaja git »
TMLER İÇİN ÇALIŞMA PLANIM (Düşük Ygs'yi çekmek isteyenlere) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
genelleme yapilmis tweette dolayisiyla ben de genelleme yaptim sana denk geldi nasil anlamak istersen anlayabilirsin bu isler emekle oluyo demeye cali... Mesaja git »
EDEBİYAT İÇİN HANGİ KONU ANLATIMI KULLANIYORSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Fem simetri Limit el kitabi Palme el kitabi (bazilari limitte yok) Yayin denizi eser ozetleri 9-10-11. siniflarda cikarttigim notlar... Mesaja git »
TMLER İÇİN ÇALIŞMA PLANIM (Düşük Ygs'yi çekmek isteyenlere) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1387203/654a544c-7cc0-4aeb-95a0-e12f18d0152e.PNG... Mesaja git »
Optikte az da olsa iz kaldı cevabı iptal ederler mi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ya ben de ayni dertten muzdaribim ama ben cevabi sildim ve soruyu bos biraktim.Forumda faberle sildigimde bile 4 yanlis oldu dediler korktum... Mesaja git »
Linkedin üniversite mezunları bulma başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Annem mercedeste insan kaynaklarinda calisiyor.Is alimlari da yapiyor.Hangi bolumde calismak istiyosan ona gore basvurup diplomana bakiyolar diye bili... Mesaja git »
Saglam edebiyat ve 40uzeri matla olur ben de ortalama bu netlerdeyim 60-65 arasi.20kya cekmeye calisicam... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094