Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okidoki64
Gerçek Ad 
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır HDD Laptop Görmüyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Şimdi usbden windowsu veya dvd den windowsu nasıl boot edemiyorsunun? Boot option seçeneğinden f9 veya f10 dan usb veya dcd deki windows kurulumunu gö... Mesaja git »
Sıfır HDD Laptop Görmüyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Usb den veya cd den windows 7 sp1 işletim sistemi yüklemeye çalışın.Şimdi yükle seçeneğinden sonra gelişmiş seçenekleri seçip sürücü yükleden yükleme ... Mesaja git »
Sıfır HDD Laptop Görmüyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
O bios verisiyonu malesef çok kısıtlı. Öncelikle windows 7 yi sp1 li kurmanız lazım. 2. Olarak intel raid sürücülerini bir fat32 biçimlenmiş usb atı... Mesaja git »
Sıfır HDD Laptop Görmüyor !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öncelikle biostan hdd ayarlarından ahci -ide ayarını değiştirip bir deneyin.Olmuyorsa laptop model ve bios sürümü ile hdd modelini ve kurmak istediğ... Mesaja git »
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
Ryzen 5 1600 ve Gtx 1080 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
zalman 700 watt , high power 750 watt tan daha fazla 12v kanalında(ekran kartı bağlantısında) güç veriyor.highpower da 12v kanalında 675watt zalmanda ... Mesaja git »
Hocam psu yu değiştirmenizi tavsiye ediyorum evet uyumsuz değil ama psuda güvenilir markalardan vazgeçmeyin. Psu yuda aynı fiyat aralığnda zalman ... Mesaja git »
Zalman Z3-PLUS(BL) siyahını kullandım Hocam bu kasayı bir fiil kullandım evet fan kontrolcüsü 2 ayarlı düşük ve hızlı şekilde durdurma imkanı yok,kar... Mesaja git »
Hocam bu kasayı tavsiye etmiyorum ön hava girişleri ile üst hava çıkışları çok aşırı dar.önden 1 er parmak genişliğinden hava alıyor aynı şekilde hava... Mesaja git »
Termal macun çok sürülmüş, soğutucuyu çıkarın ve macunu temizledikten sonra sadece 2 mercimek büyüklüğünde sıkın ince bir kart ile ortadan kenarlara d... Mesaja git »
Arkadaşları

one1r

ozansan

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.152