Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Galathian
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Honda NSX Lansman (The Makina-Doğan Kabak) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu doğru bir tespit. Bazı modeller sırf bir markanın üretebileceği teknolojileri gözler önüne sermek ve diğer modellerine lokomotif olası amacıyla üre... Mesaja git »
Honda NSX Lansman (The Makina-Doğan Kabak) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tasarım ve geri kalan mühendislik bir bütündür otomobilde bana göre. Hatta üretim ve malzeme kalitesi, prestij algısı vb birçok etmen daha dahil edile... Mesaja git »
Şuan en iyi üç 1.6 dizel motor hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bir ekleme; PSA'nın 2,0 lt 150 ve 180 bg iki versiyonlu BlueHdi'ları da var.... Mesaja git »
60.000 KM'deki aracın elektronik kart arızası vermesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öncelikle geçmiş olsun. Gerçekten ciddi bir rakam. Bu tip astronomik rakamlı sorunlarla karşılaşmamak için(şanzıman açısından) iki yol var: 1- M... Mesaja git »
Pazartesi araç alınacak MEGANE V 308 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
308'in genel avantajları dışında sizin durumunuza özel iki avantajı daha var: 1- Megane 2. el olmuş olacak ama 308 sıfır. 2- 308 daha kompakt ölçüle... Mesaja git »
3008 mi yeni Tiguan mı? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
3008'in tek eksiği 4x4 olmayışı. Bir de ben ön tasarımını çok karman çorman buluyorum. Tabii bu estetik konusu göreceli ve insanların çok büyük çoğunl... Mesaja git »
Punto, Fiesta, 307, C3...Hangi Araba Sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Temiz ve makyajlı 307 bulursanız diğerleri ile kıyaslanmaz bile. Bir kere sınıfı farklı, hacmi farklı, kalitesi farklı, donanımı daha yüksek. Makyajsı... Mesaja git »
SUV tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
2.0 lt olması sizin için problem olmayacaksa tartışmasız Forester. Youtube'da simetrik awd incelemelerini izlemenizi öneririm.Kar kış, bozuk yol k... Mesaja git »
Passat ve Talisman arasında kaldım. Çok kararsızım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Buradan detayları inceleyebilirsiniz. Hatta youtube da birçok geniş bilgi veren ön inceleme de mevcut. http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alan... Mesaja git »
Passat ve Talisman arasında kaldım. Çok kararsızım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Birkaç kişi daha önermiş. Bence aşırı aceleniz yoksa yeni Insignia'yı bekleyin. Her iki araçtan da güzel gibi sanki.... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078