DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Yakışıklılık kriterleri nerlerdir?
148
Cevap
2
Favori
33.516
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yakışıklılık kriterleri nerlerdir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11 Nisan 2005 21:43:19 Konu Sahibi
      Bir yakışıklılık diye birşey var inkar edilmez ancak ne kadar göreceli denilse de bir kriteri olmalı sanki....

Yani mesela boy mu, göz rengi mi, pazular mı, ten mi, kültür mü? hadi fikirleri öğrenelim bu güzel bir topic olacak ardından kızlar için geliyor....Hadi kolay gelsin... Herkese sevgiler....

|
      |

Tıkla bloguma hayatına birşeyler kat. Mutlaka alacağın birşeyler olacak
      They don't care about us
      *** Hiç sorun değil biz herkesi umursuyoruz. Çünkü biz büyük bir milletiz. ***
      *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
    • Binbaşı
      1434 Mesaj
      11 Nisan 2005 21:45:03
      HEPSİ HİKAYE. YAKIŞIKLI OLMAK İSTİYORSAN ALTINDA SPOR ARABA, CEBİNDE KALIN CÜZDAN OLACAK.
      |
      |

• Çavuş
      63 Mesaj
      11 Nisan 2005 21:47:45
      yakisiklilikta ayni güzellik gibi göreceli. her kadinin begenisini kisiligi belirler, belli bir kriteri yok. ben mesela yakisikli erkeklerden hoslanmam, birde kocaman ve yamuk burun takintim var.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      2647 Mesaj
      11 Nisan 2005 22:59:25
      bazen de ilk gördüğünüzde çok çirkin dediğiniz kız nasıl oluyorsa onunla aynı okula gittikçe aynı sınıfta okudukça 2-3 ay sonra bu kız ne kadar güzelmiş dedirtiyor.
      |
      |
    • Yarbay
      14764 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:19:24
      [Deleted by Admins]
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Nisan 2005 23:19:56 Konu Sahibi
      yaw kriter kriter yok mu yaw? yani biri dese ki uzun boy kesin bir ölçüdür yakışıklılık için gibi iddia yok mu yahu?
      |
      |

Tıkla bloguma hayatına birşeyler kat. Mutlaka alacağın birşeyler olacak
      They don't care about us
      *** Hiç sorun değil biz herkesi umursuyoruz. Çünkü biz büyük bir milletiz. ***
      *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
    • Onbaşı
      36 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:30:53
      öncelik sırasına göre
      1.bakımlı olacaksın temiz olacaksın
      2.düzgün konuşacaksın
      3.uzun boylu olacaksın zayıf olmayacaksın
      4.saçlarına çok iyi bakacaksın
      5.giyimin pahalı değil uyumlu olacak
      6.çevren tarafından saygın bir insan olacaksın
      7.tecrübeli ve soğuk kanlı olacaksın biriyle karşılaştığın zaman elin ayağına dolaşmayacak
      8.genel kültürün iyi olacak
      9.karşındakini güldürebilecek kapasitede olacaksın
      10.geleceğini sağlam temeller üzerine kurulcak
      11.yalan söylemeyeceksin karşındaki sana güvenecek..

bu sıralamayı daha orta okuldayken çok saygı duyduğum bir insan bana vermişti bazıları için şansım vardı mesela boy diğerlerinide zamanla uyguladım sürekli hepsini kusursuz uygulamak için uğraştım ve sanırım başardım.. aklıma geldikçe bana bu öğüt ü verene dua ediyorum
      |
      |

Biliyorsan konuş ibret alsınlar , Bilmiyorsan sus adam sansınlar.
    • Binbaşı
      1632 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:33:29
      Şu üç şeye sahip olacaksın:

Şans, kader, kısmet

Gerisi hikaye
      |
      |

• Yüzbaşı
      570 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:35:00
      yakışıklı olunmaz doğulur.....
      |
      |

güneşten kaçan insanların güneşi sevmesi gibi bazen...
    • Çavuş
      85 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:40:16
      bence kendine güveni tam olmalı erkeğin hatta biraz kendini beğenmiş bile olabilir.sözünü dinletmeli konuştumu.ama yakışıklılık kriteri istiyorsan ben yüzü temiz bebek gibi olması derim zaten öyle olursa yakışıklıdır kesin..
      |
      |
    • Binbaşı
      1943 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:41:20
      biraz karizma olması yetio gibi kızlara ya. mesela yüzü şirin olsun sempatik görünüşlü olsun ve tavırlarıyla yüzü çelişmesin isterler bence. kriter bu kadardır diğerleri zaten göz rengi falan kişiden kişiye değişir.. ha bide ünlü olmak lazım o ayrı. mesela diyelim benim yüzüme bile bakmasalar ben ünlü olursan hepsi ay ne kadar yakışıklı falan derler ama onlarda ünlü olmazsa yüzüne bakmazlar.(bkz. dergi posterleri ay ne kadar yakışıklı deyip öpme olayları..) ha bide bu ün olayında belki şöyledir o kişi ünlüdür ve kızlar ona ulaşamıyacağını bildiği için aşk gibi bişi hissederler.. ama yanında olsa istesem tawlarım mantığıyla yüzüne bile tükürürler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      983 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:42:02
      Kişiden kişiye göre deişir tahminim. Çünkü herkesin zevkleri falan farklıdır. Uzun boy olayına katılıyorum ama. Şahsen şööle 1.90 falan olmak isterdim ama 1.72 idare edioz
      |
      |

I don`t care about what they say
      I won`t live or die that way
      Tired of figuring out things on my own
      Angel`s wings won`t you carry me home?
    • Yarbay
      2524 Mesaj
      11 Nisan 2005 23:47:18
      quote:

Orjinalden alıntı: Heretic

HEPSİ HİKAYE. YAKIŞIKLI OLMAK İSTİYORSAN ALTINDA SPOR ARABA, CEBİNDE KALIN CÜZDAN OLACAK.

ona artık limitsiz kredi kartı deniyo
      |
      |

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
      ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
      بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى
    • Yüzbaşı
      426 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:13:35
      quote:

Orjinalden alıntı: suree

bence kendine güveni tam olmalı erkeğin hatta biraz kendini beğenmiş bile olabilir.sözünü dinletmeli konuştumu.ama yakışıklılık kriteri istiyorsan ben yüzü temiz bebek gibi olması derim zaten öyle olursa yakışıklıdır kesin..

sana katılmıyorum yüzü bebek gibi olan birini kim takar kim ciddiye alır yüzünde hafif sert bi ifade olacak bendeki gibi hahif kirli sakal ama bunların tabi hepsi boş kendini yetiştirmek ve insanların sempatisini kazanabilmek önemli bi de mütevazi olmak gerekir sanırım ben bunu bilir bunu söylerim
      |
      |

• Çavuş
      85 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:19:01
      risingson
      ben yüzü bebek gibi olsun derken temiz yüzlü dedim tam ifade edemedim sanırım.insan hem temiz yüzlü hem ciddi olabilir ben öle düşünüyorum yani
      |
      |
    • Çavuş
      85 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:21:14
      bu arada sen naptın kokoreççi kızla tanışabildinmi??
      |
      |
    • Yüzbaşı
      426 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:30:57
      yok ya nerde bugün gittim yoktu orda kalabalık olunca geliyo herhalde ooof off takip edecem bi dahakine napim
      |
      |

• Çavuş
      85 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:34:04
      ya bi şeyi merak ettim bu senin ilk deneyiminmi olacak yada kız çokmu zor??
      |
      |
    • Yüzbaşı
      426 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:36:53
      yok ya ne ilk deneyimi bide bunlar burdan sorulurmu ya ifşa ettin bizi
      |
      |

• Çavuş
      85 Mesaj
      12 Nisan 2005 00:40:02
      afedersin ne biliyim kendin dün topic açmıştın o daha dikkat çekici değilmiydi neyse görmemiş farzedin arkadaşlar
      |
      |
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.