Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
extraordinariuss
Gerçek Admehmet
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yazılım desteği ile autofocus özelliği açılabilir mi acaba samsung tarafından merak ediyorum. İnternetteki forumlarda yüzlerce konu var ön kameranın... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla s7/s7 edge'in ön kamerasının sıkıntısı zoom özelliğinin olmaması ve odağının (fixed, infinity) sonsuza sabit... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kamera sensörünü nasıl öğrenebiliriz hocam?... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşlar, s3'te cihaz yürüyüş aktivitesini otomatik algılayıp kayıt almaya başlıyor ama internetteki incelemelerde gördüğüm gibi yürüdüğüm rotanın h... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Teşekkürler hocam, araştırdığım kadarıyla pek çok insan şikayetçiymiş bu durumdan. O ayarı sıfırlamak da işe yaramadı, ekrandaki görüntü keskinleşiy... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşlar ön kamera ile çekilen fotoğraflarda insan yüzünün fondoten kullanmış gibi çıkmasının nedeni nedir acaba? İphone kullanan bir arkadaşım ön k... Mesaja git »
Merhabalar, Bir tanesini bilgisayarımda müzik dinlemek için, bir diğerini de yeni aldığımız televizyona bağlayarak kullanmayı planladığımız iki adet C... Mesaja git »
Samsung Windfree Klima alana gear s3 hediye (toplam 3.478 Tl) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
İstanbul'da veya Kocaeli'de olup da saati satmak isteyen arkadaşlar varsa pm ile bana ulaşabilir mi rica etsem?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar bu telefonla (s7 edge) kullandığınız en verimli bluetooth kulaklık marka modeli nedir, paylaşabilir misiniz acaba? Kopma yapmayan, kaliteli... Mesaja git »
SON DÜZLÜK.GOLF 1,4 TSİ HİGHLİNE-A3 1,0 DİNAMİK başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bekarsanız chr önerirdim ben açıkçası. Hybrid modeli gayet aklımı çeldi benim.... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.117