Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
İkram53
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Valla her an çalışman lazım pazarı bekleme yarın başla çalışmaya... Mesaja git »
Arkadaşlar malum tercih haftası içerisindeyiz. Ben ve benim gibi binlerce kişinin burslara ihtiyacı var. Arayan bulan arkadaşlar, burs alan üniversite... Mesaja git »
Mezun Wp DERECE Grubu(LYS ilk 40 bin) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Beyler olmadı tıp diş en büyük hayalimdi fizik hayatımı kararttı 3.seneler icin wp grubu kuruyorum gelmek isteyen mesaj atsın Arkadaşlar 40 bin altı ... Mesaja git »
Burslar hakkında bildiklerim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
[135k > 1300] Dershanesiz Başarı ||| Yeni nesillere tavsiyeler ### başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
5 yaşımdan beri tek hedefim ODTÜ Bilgisayar idi. İlkokulda iyi sayılabilecek bir öğrenciydim. Ortaokulda çok değiştim. Çevre et... Mesaja git »
Herkese merhaba! Bu konu altında derece isteyen biri olarak yaz tatili çalışma programımı paylaşıp her gün neler yaptığımı kendi yorumlarımla güncelle... Mesaja git »
Eski Mezunlardan Yeni Mezunlara Tecrübeliler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Tecrübeli mezun kardeşlerim şimdi biz mezuna kalacağız Ne yapalım ne yapmayalım bunu sizden daha iyi bilen yoktur eminim bize tavsiye verirseniz minne... Mesaja git »
İmam-Hatip Lisesinden Boğaziçi Psikoloji başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
YÖK Atlasta bakıyorum Boğaziçi Psikoloji kazananlara hepsi Robert Lisesi,özel bilmem ne lisesi,temel lise falandan mezun sonra gözüme İmam-hatip çarpt... Mesaja git »
yerleştirme hakkında aklıma takılan bir soru konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaşlar aklıma şu soru takıldı diyelim ki bu sene herhangi bir tıpa gittik bölümü okurken tekrar sınava girdik ve okuduğumuz tıptan daha yüksek bir... Mesaja git »
SaykoPsikiyatrist Deneme Günlüğü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Çok pis heves ettim buraya yazacağım günlük olarak. İlk önce istediğim net arasını yazayım. Mat: 75-80 Fizik: 23-30 Kimya: 28-30 Biyoloji: 2... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.053