Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mşah
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşımda da Active var o da yeni taktırdı arkalarda maalesef kablo yok teybin arkasına kadar kablo çekildi.... Mesaja git »
***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Fren hidroliği ısınıp soğumasın dan dolayı terleme yaparak zamanla kendi içinde su biriktiriyor, WV servisleri bunun kontrolünü yapıyor aslında bende ... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB K12 - 2002/2010 Model Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bende kendim sökmüştüm çok basit bu video işinizi görür. https://www.youtube.com/watch?v=R9OUbtazQw8... Mesaja git »
NİSSAN MICRA CLUB başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Sıkıntı olmaz, düşük daha riskli. Bence videoları izleyip karar verin. https://www.youtube.com/watch?v=EWaiDrEvYE4 https://www.youtube.com/watch?... Mesaja git »
Bence 40 PSİ yapın çünkü inik lastik fazla ısınır ve patlama riski daha yüksek.... Mesaja git »
Yılda bir kez kullanmak için bence değmez en az 500 tl tutar. Ben iki çocukla hiç sıkıntı yaşamadım, pandizotu çıkarıp arka koltuğu da biraz öne kaydı... Mesaja git »
SKODA YETI KULUBU başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Araç ısınınca vites geçişleri sapıtıyordu ve 1 nci viteste titreme oluyordu o yüzden mekatronik te sıkıntı var diye şanzıman yağını değiştirdim. Kalib... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ellerinde parça olsaydı ertesi gün çıkacaktı, parça gelene kadar aracı bana teslim etmek istediler fakat ben almadım belki sıkıntı olur diye. İzmirde... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Uzatılmış garanti parasını çıkarmış demek ki, boşa gitmemiş işe yaramış. İnşallah yeni araçta kısa vadede sıkıntı olmaz.... Mesaja git »
DSG 7 - DSG 6 (Kavrama-Mekatronik-Şanzıman-Yazılım Problemleri) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Teşekkürler, inşallah bir daha tekrarlamaz ama eninde sonunda yine yapacak.Aslında sıkışık trafikte manüel'e alıp 1 de kullanıyorum trafik hızlanınca ... Mesaja git »
Arkadaşları

XaserV

gssn

doğayı koru

X-Slim

Poseidoneptune

ENGİN 1990

nuri82
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İZMİR ---- ŞKODA Yeti 2013 1,4 TSİ DSG Elegance ---- NİSSAN Micra 2004 1,2 Tekna ---- Renault Twingo 1999 1,2 Alize
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.122