Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ogisan
Gerçek AdOğuz oğuz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alfa Romeo Giulietta alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende bir kaç ay önce sizinle aynı şeyleri yaşadım. Aracın içini de dışını da çok beğendim. Gulietta'da eleştirilen konular 1- Küçük ekran: Zate... Mesaja git »
yardım DPF belası baş gösterdi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anlıyorum. Bak bu aracın km oynanmış olabilir. tekrar dediğim 25 bin km de DPF çok zor. Aracın yağ seviyesine bakar mısın? Yağ seviyesindeki yüksekli... Mesaja git »
yardım DPF belası baş gösterdi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Vakti zamanında bu konuda çok sıkıntı çekmiş biriyim ve oldukça tecrübeli sayılırım. Öncelikle DPF baya ciddi bir sorundur. Araçta bir çok farklı şeyi... Mesaja git »
En kötü şoförler hangi ilde başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar Türkiye'nin hemen hemen her yerini gezmiş görmüş çalışmış biri olarak tecrübelerimi paylaşayım. yaklaşık 20 sene ve 1.5 milyon km yol deney... Mesaja git »
Trafik de önümü kesip tehdit eden maganda başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam kusura bakma ama sen o avukatı hemen değiştir. Yapman gereken o borca itiraz etmekti. seni bir daha arayan soran olmazdı taksicinin bundan haber... Mesaja git »
Trafik de önümü kesip tehdit eden maganda başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Adamın yaptığı her halükarda yanlış. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Ancak açlığın, yoksulluğun, görgüsüzlüğün ve eğitimsizliğin had safhada olduğu ... Mesaja git »
Kavga vs dalaşmak olmaz tamam da birader. yola çıkarken sol aynamda gördüm diyorsun. araç süratini ayarlamadı diyorsun. Yani aslında adamın önüne at... Mesaja git »
FİAT EGEA nın dizel motorunu güçlendirip pist günleri yapacak başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Valla süper olmuş. forumda fiat egea pek sevilmiyor ama ben test ettim. Gayet başarılı bi otomobil kimse kusura bakmasın ama sürüş kalitesi ve yol tu... Mesaja git »
Aracimizi satışa koyduk, ilan hakkinda dusuncelerinizi alabilirmiyiz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
aracın piyasasını bilmiyorum. O yüzden fiyata yorum yapmayacağım. Diğer her türlü ilan on numara her türlü detay verilmiş. Yalın bir dil kullanılmış.... Mesaja git »
Oturma ve sürüş şeklini nasıl ayarlıyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Araç ne olursa olsun koltuğu en dibe indiriyorum. sırtını olabilecek en dik konuma alıyorum. 100 derece gibi debriyaj pedalına dibine kadar bastığımda... Mesaja git »
Arkadaşları

murat 131
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.102