Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kıymetli_vatandaş
Gerçek Ad---- ----
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
▒▓SATILIK 403 OYUNLU STEAM HESABI▒█ konusunu başlattı (4 gün önce)
[b][font="Tahoma"]Merhaba steam hesabı 5 ay önce ostakiborusu kullanıcı adlı arkadaştan satın alınmıştır. Herhangi bir şekilde ban durumu sö... Mesaja git »
The Matrix Reboot (????) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Matrix'in kırmızı hap yerine mavi hap alsaydı başından geçecekleri konu alacakmış film. Düzenleme: Varsayım... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Rocket league türkçe arayüz olduğunu biliyorumda full Türkçe mi? Bir de sizce alınır mı plus indirimiyle aldıktan sonra plus ile bedava vermesinler ne... Mesaja git »
Playstation Türkçe Oyunlar Listesi [İLK SAYFA GÜNCEL] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkürler. Küçük boyutlu oyunlar oldukları için ve unutulacağını düşündüğüm için ana konuya bakmadım. Bu oyunların açıklandığı platformlar var mı? ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Alınık Outlast pri sec farketmez.... Mesaja git »
Playstation Türkçe Oyunlar Listesi [İLK SAYFA GÜNCEL] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Böyle az boyutlu oyunlardan Yeni keşfettiğim oddworld new'n tasty ve bildiklerim this war of Mine, gun core and cannoli dışında Türkçe seçenekli o... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Oddworld abeyss tavsiye ederim çocukluğumun oyunuydu bitirememiştim. Zar zor bitirmeye çalışıyorum. Dil İngilizce sanıyordum Türkçe görünce acayip şaş... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Alınık outlast... Mesaja git »
ALINIK OUTLAST konusunu başlattı (15 gün önce)
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi outlast alınıktır. Bayağı öven var bakalım harbiden övdükleri kadar var mı? Piyasa koşulları ortada insaflı davra... Mesaja git »
FW 4.50 yeni bir özellik çıktı. Kardeşlik yapanlar dikkat. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
WD Digital Elements 2 TB harddisk var ne yaptıysam tanıtamıyorum. Ntfs de bu harddiskin dosya türü desteklenmiyor hatası alıyorum. EXFAT da cihaz hard... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FOTOLU(PS4) (0)TOM CLANSY'S THE DIVISION(0)(SATILIK)FOTOLU
Alıcı: nastyboy
Tarih: 31 Ocak 2017; 21:31:38
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.197