Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bubora
Gerçek AdBurak BORA
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Telekom Mobil Aylık 10 GB 15 tl Sadece Faturasız sabah 9-akşam 5 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 sa. önce)
https://forum.donanimhaber.com/m_121210359//tm.htm#121211822... Mesaja git »
turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modem dahil 79 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 sa. önce)
turkcell 50 gb sınırsız 79 tl evde https://m.turkcell.com....evde-vinnwifi-kampanyasi evde internet hattı olmama şaetı var wifi modem dahi... Mesaja git »
VINN hariç başka ne var ??? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 sa. önce)
yıllardan beri türkcell vınn kullanıyorum (20 gb 75.- tl) şimdi değiştirmek istiyorum. belki dana düşük gb ve uygun fiyat. ne bileyim vodafon, telek... Mesaja git »
10 GB mobil internet yetmeyenler, daha önce yetiyorken ne değişti? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Geçen sene 3 GB internet kullanıyordum. Şuankinden cok daha fazla müzik ve video izliyordum ve ucu ucuna yetiyordu. Şimdi günde 9-10 saat işteyim, yol... Mesaja git »
5 dk önce çok uzun bir mesaj yolladım. Bana şans dileyin arkadaşlar. Muhtemelen uyuyordur sabah görür mesajı.Mesaj ile acılmaya ben de karsıyım ama ke... Mesaja git »
Xiaomi Mi 6 karşınızda: Kavisli kasa, daha hızlı bellek, Snapdragon 835 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Qualcomm ve Samsung’unSnapdragon 835 yonga setiüretiminde verimliliği tam olarak sağlayamaması nedeniyle pek çok amiral gemi modelinin Nisan... Mesaja git »
Samsung, Note 7 deki faciadan sonra iyice s8 üzerine odaklanmış durumda. Xiaomi nin yaptığı çerçevesiz mi mix e karşılık, çerçeve oranı %90... Mesaja git »
Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Samsung, yeni amiral gemilerinde herhangi bir sıkıntı çıkmaması adına kullanıcı güvenliği içinkapsamlı testlerinyapıldığından emin olma... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
arkadaşlar elimde aliexpress'ten getirdiğim nillkin kırılmaz cam ve ipaky kılıf var telefonu sattığım için kullanamadan satacağım ikisinide orjina... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde III. Dünya Savaşı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
2016 sonundan bu yana uluslar arası medyadan bu konudaki haberleri takipteyim ve şöyle bir liste oluşturdum bugün haberleri dahil, sürekli güncel tutu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Asus
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094