Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kronik
Gerçek AdVolkan
Doğum Tarihi1 Ocak ****
İlgi AlanlarıKarı, kız, kumar
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 555
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kardeş seninle onlar mı iletişime geçti yoksa sen mi aradın? 2 ay olacak neredeyse hala beni aramadılar, ben aradım "elimde karar var, bana dönüş yap... Mesaja git »
15 TEMMUZ AKN YOK ! TURK TELEKOM İNTERNET başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
kardeş uzun zamandır kendini bu kadar zeki ve kültürlü sanan yarı cahil görmemiştim. beynini güle güle kullan.... Mesaja git »
15 TEMMUZ AKN YOK ! TURK TELEKOM İNTERNET başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hayırdır, yargı arka bahçeniz oldugundan mı adaletin gayet sahibi gibi davranıyorsun. iq seviyen 3 haneli rakamlara yaklaşacagını bilsem daha çok şey ... Mesaja git »
Bundle'lardan Kalan Oyunlar (Güncellendi) konusunu başlattı (7 gün önce)
1001 Spikes Absolute Drift Abyss Odyssey Assault Android Cactus Beyond Eyes Bionic Commando: Rearmed Broken Age Brothers - A Tale of Two Sons Capsized... Mesaja git »
Satılık! EDIFIER Studio R1280T konusunu başlattı (7 gün önce)
linkdeki üründür, bugun teslim aldım foto koyma gereği duymuyorum sıfırdan farksız. 1 saat kullanılıp kutusuna kaldırıldı. 110€ civarına geldi bana. 3... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1600-1650 civarına inince alacam, eylülü bulur sanırım.... Mesaja git »
Mistubishi Attrage izlenim başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
neymiş bu Attrage düşmanlıgı arkadaş, yok araba bölümüne girmem fazlada yazılan mesajları grünce xbox & ps fan boyları geldi aklıma. Şirket arabası o... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
girdim ve kontrol ettim, çok ilginç ya hala gelmemiş, ripple hızlı gider diye bilerek ripple olarak göndermiştim şaka gibi olay.... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
polo'dan bittrex e 2k dan fazla ripple gönderdim 24 saati geçti hala beklemede yazıyor, bu normal mi? daha sonra koinimden btc attım yarım saat gitti ... Mesaja git »
Vodafone Tab Prime 7 10.1'' 1920x1200 4.5G 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
beyler turkcell data hatti takdim internete baglanamiyorum, hatda sorun yok. internet ayarlarinida yaptim ama hala yok. cozumunu bilen yada buna benze... Mesaja git »
Arkadaşları

psionic

desiya

guneyonur

ScORphY

egemen09

Reenkarnatör

AlbertEinstein

Rey Leon

Tarkus

atakan123123

Hank Henshaw
Pano

Reenkarnatör
9 Temmuz 2008; 20:24:26
...
Referansları
Genel Puan

Ürün: CREATIVE X-FI Surround Pro 5.1 USB ( Kumandalı ) ( İNDİRİM )
Alıcı: DrHolyday
Tarih: 19 Mart 2012; 15:17:16
Yorum
gayet güzel ve sorunsuz bir alışveriş oldu, nice alışverişlerde görüşmek dileğiyle...
Genel Puan

Ürün: Satılık! Sharkoon X-tatic Digital v3 5+1 Kulaklık!
Alıcı: noname0056
Tarih: 15 Mart 2012; 20:28:29
Yorum
gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Güven konusunda şüpheniz olmasın, parayı yatırdım aynı gün ürünü kargoya verdi.
Genel Puan

Ürün: Satılık! M-Audio AV-30! (Büyük indirim)
Alıcı: mculfgar
Tarih: 5 Haziran 2011; 16:07:06
Yorum
Çok iyi bir satıcı, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: ***Alınık 8800GT*** (MSI Tercihli)
Alıcı: sultanomar
Tarih: 28 Ocak 2010; 15:56:49
Yorum
arkadaşla sorunsuz bir alışverişimiz oldu elinden geldiğince çabuk havaleyi yaptı bende elimden gel
Genel Puan

Ürün: ***Satılık Sapphire HD3850 1GB*** Sok Fiyat!
Alıcı: kuloguz
Tarih: 25 Ocak 2010; 14:22:22
Yorum
İlgili bir arkadaş.Keyifli Alışveriş..Tşk
Genel Puan

Ürün: 8GB Siyah 3G İphone Sadece 4 Aylık Ve Garantili! İNDİRİM 800TL!
Alıcı: MrCEO
Tarih: 6 Mayıs 2009; 17:15:45
Yorum
Teşekkürler, güvenimi boşa çıkarmadınız...
İmza
Do you now gumruk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094