Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pulsar_82
Gerçek AdT. Yıldırım
KonumManisa,Turgutlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Harman Kardon (AVR161S+HKTS16) vs (AVR171S+HKTS30) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
AVR161S+HKTS16 bu sistemi ben de düşünüyorum. Kıyas yapabilecek, alternatif önerecek kimse var mı?... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Selamlar. Annem ve babama biri 32 inç diğeri de 40 inçlik dahili uydu alıcılı smart ve 3D özelliği olmayan fiyat/performans ürünü tv almak istiyoru... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: candogan62 Orijinalden alıntı: canoka onu atlamışım derken bilseydiniz fikriniz değişirmiydi? tercihiniz bosch mu olur... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: candogan62 İncelememi şimdi mi yapsam yoksa yeni makine gelince mi Şimdilik bi ön inceleme yap daha detaylı incelemeyi ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: candogan62 Orijinalden alıntı: pulsar_82 Makina kuruldu. İlk izlenimlerim: - Full pazlanmaz çelik olmasını aslınd... Mesaja git »
Makina kuruldu. İlk izlenimlerim: - Full pazlanmaz çelik olmasını aslında ilk başta istememiştim beyaz makina istiyordum ama çok güzel tasarlamış... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: oski32 Orijinalden alıntı: pulsar_82 bugün İzmirden AEG bayiinden 85275 modelini 1380 10 taksit aldım, yarın ser... Mesaja git »
Teşekkür ederim herkese eyvallah sağolun. Aslında benimki tamamen şans işi, makina tek kalmış, satan adam daha kutuyu açmamış, modelin fiyatı konusund... Mesaja git »
bugün İzmirden AEG bayiinden 85275 modelini 1380 10 taksit aldım, yarın servis makinayı kuracak bilginize... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: candogan62 Orijinalden alıntı: pulsar_82 Candoğan bey inanın merakla bekliyorum, size makina mühendisliği çamaşır m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.062