Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ozqur333
Gerçek AdÖzgür TORUN
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar kendi çapımda dilim döndüğünce bir inceleme yazısı yazdım. Umarım beğenirsiniz. Evet arkadaşlar hepinize merhaba, Bugün sizlerle birlikt... Mesaja git »
HP T3M78AA 24es 23.8'' IPS LED Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ısık sızma sorunu var diyorlar. Bende dün gördüm hosuma gitti. Evdeki monitorum 75 hz ve 5ms. Sırf görüntüsü icinde almak istemiyorum. Adam gibi incel... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar s6 edge icin ekran filmi ariyorum var mi oneriniz... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3-4 aylık bekleyiş sonucunda 9.3.5 den ios10.2'ye geçtim. Batarya sorunlarından dolayı kalmıştım hep. iOS 9 ne kadar güzel sade şık olsada bu karışık ... Mesaja git »
Chroma stokları bitmiş mi şuan... Mesaja git »
MSI 970A-G43 Anakart İncelemesi [FX8350][Kullanıcı Yorumları] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşalar Gigabyte 970A-DS3p ile arasında kaldım. Hangisi daha kullanışlıdır. Fan hızını ayarlamak kolay mı ?... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hangi flash bellegi kullaniyorsunuz. Bende de 16gb var cok dusundum 64 ile degistirmeyi de hep fazla fiyat cektiler.... Mesaja git »
cevabiniz icin tesekkur ederim hocam bende gecmeyi dusunuyorum artık en kısa zamanda... Mesaja git »
Bende sırf batarya az gidiyodur diye gecmiyorum hocam... Mesaja git »
ios 9.3.5 te durum böyle ios 10 da bataryadan böyle sonuc alabilir miyim... Mesaja git »
Arkadaşları

synchyall

Özgür Can

gece görüşü

fthorde

oksobis61
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Game Center
ozqur456
LOL
ozqur546
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078