Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
3keko1
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
aga bir aard çak gitsin hemen, etrafındaki ateş de kendisi de söner... Mesaja git »
aga sana zahmet bana özelden blood and wine da ciri ile ilgili save dosyasını atar mısın? triss ve yen i gördümde ciriyi görmedim ve o kadar oynamaya... Mesaja git »
[spoiler=5798013535]bu hayaletli görevde hayalete bilerek yenileceksin, ordaki adamlarla konuş ulvenin sürekli yenildiğini kimseyi yenemediğini sölic... Mesaja git »
şöyle ki hacı [spoiler=8350466800]Nilfgaard İmparatorluğu’ndaki bazı asilzadeler, Emreis hanesini tahttan indirmek ister. Bunun için güçlü bir b... Mesaja git »
yardımcı olayım aga radovid suikastı için triss'le beraber phillipa eilhart'ı djisktra'nın elinden alırken djisktra'ya nazik davranı... Mesaja git »
aga, ana hikaye ve blood and wine hikayesi bir tarafa heart of stone hikayesini diğer tarafa koy, o kadar derin ve doyurucu bir hikayeye sahip...... Mesaja git »
haklısın ekliceğim birkaç şey daha geldi aklıma savaşı en iyi sonu bana göre emhyr'in kazanıp temerya'ya özerklik verdiği sondur, radovid m... Mesaja git »
herkes döktürmüş bende fikirlerimi belirtmek isterim Oyundaki iyi son bakış açınıza göre değişir, neden diye soracak olursanız şöyle söliyim, ciri wi... Mesaja git »
The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
cehennem tazısında bir cacık yok aga, sadece bir aard büyüsü kullan tazı sersemliyor sonra geralt tek kılıç darbesinde öldürüyor tazıyı ben öle geçtim... Mesaja git »
meditasyona gerek yok, kuyunun yanındaki cesedi yakacaksın bilezik ile birlikte E ile etkileşime geç ceset yanacak sonra heyula kendiliğinden ortaya ç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078