DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Bilgisayar nereden alınır.
59
Cevap
2
Favori
22.239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Bilgisayar nereden alınır.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1207 Mesaj
      29 Mayıs 2006 17:08:47 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar bilgisayar ve elektronik malzeme nereden alınır.Hangi firmalardan memnunuz.Hangi firmaları dükkanları tavsiye edersiniz.Bilgilerimizi paylaşalım.Bir sürü para verip alacağımız aletleri doğru ve dürüst satıcılardan alalım ki yamuk yapanlar hatalarını anlasın.

|
      |

• Er
      11 Mesaj
      29 Mayıs 2006 17:17:30
      notebook konusunda genelde pcdepo.com tavsiye ediliyor alanlar hep memnun
      |
      |

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      29 Mayıs 2006 17:39:05
      iki sayfalık konu yeni konu açmasaydın keşke

link
      |
      |

• Yarbay
      2064 Mesaj
      02 Haziran 2006 16:31:48
      tanıdıktan al...
      |
      |

success produces success; just as money produces money
    • Teğmen
      230 Mesaj
      02 Haziran 2006 17:50:30
      ben bir sene önce pcdepo.com dan asus a6wr modelini almıştım bundan bir ay öncede asus a600m aldım kaliteli bir firma tavsiye ederim
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Haziran 2006 19:19:21
      bilgisayar özellikle notebook düzgün satıcıdan alınır
      |
      |

• Yüzbaşı
      896 Mesaj
      02 Haziran 2006 19:20:03
      laptop almak çok önemli bir konu satın aldıktan sonra yan çizmeyen tek firma pcdepo.com dur 2002 den beri laptop işinde liderler

Notebook alıcaksanız bana ve arkadaşlarıma göre tek adres burası http://www.pcdepo.com
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Haziran 2006 19:21:35
      bilgisayar bilgisayarcıdan alınır marketten alımaz hele evkurdan hiç alınmaz
      |
      |

• Yarbay
      2814 Mesaj
      03 Haziran 2006 09:15:15
      Soruya bak cevaba bak.

Zaten bu topiği Pcdepo'cular işgal etmiş

quote:

Orjinalden alıntı: acer

bilgisayar acer alınır
      |
      |

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      03 Haziran 2006 11:29:31
      işinin hakkını veren herkesten alınır bu melet
      |
      |

• Teğmen
      183 Mesaj
      03 Haziran 2006 14:57:22
      Sayın Cetvel;

Forumu iyi takip ederseniz bu sorunuzun ne kadar manipülasyona açık bir konu oldunu farkedersiniz.Sorunuza burada onlarca farklı cevap verilecektir( PCdepo nun BOT larından Kraliguana atlamış bile).Ve tahminimce hiç bir tatminkar yanıtınız olmayacaktır.Notebook almak müşteri memnuniyetinin gelişmediği ülkemizde tamamen şans işi bence eğer varsa ana ithalatçı ile direkt teması olan tanıdık birinden almanız yoksa internetten satın alarak 8 günde koşulsuz iade haklarınızı kullanarak notebook edinmeniz.(Bu hak direkt dükkan dan almanız durumunda geçerli değildir ve bu 8 günde sürekli kullanarak test etmelisiniz.)İnternet alışverişinde ise özellikle iade şartlarına paranın iade süresine ve Dolar fiyatı ile Türk lirası fiyatına birlikte dikkat etmeniz yeterli olacaktır.(İsmini zikrederek reklamını yapmak istemediğim bazı çakal firmalar dolar kurunu kafasına göre değiştirmektedir)
      Sonuç olarak 1 aydır notebook almak içiin aralıksız takip ettiğim bu forumdan edindiğim en önemli şey HER SÖYLENEN LAFA İNANMAMAK forumda saygı gören eskimiş üyeler dışında önerilere kulak asmamak( BOT Nick sahiplerinin Anakartları yansın,Harddisklerine trojan bulaşssın,ram leri uyumsusluktan kıvrım kıvrım kıvransın PSU ları kavrulsun,Windowsları çöksün inşallah)

Saygılarımla.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Ateşten ruh ,taştan yürek,gururla fethediyor,kibirli olana boyun eğdiriyor.
      Dağlara diz çöktürüyor,önünde denizler çekiliyor,gökler selam duruyor.
      Dua et ki taştan yürek gözyaşlarını,ateşten ruh sevgiyi hatırlasın.
      The Wheel Of Time - Ejder Kehanetlerinden.
    • Teğmen
      141 Mesaj
      05 Haziran 2006 09:31:40
      elektronik cihazlarda ne marka olursa olsun prpblem çıkma olasılığı yüksektir aldığımız yere iyice sormalıyız aldığımız da problem çıkarsa hemen birebir değişim yapıyorlarmı yoksa bizi süründürüyorlarmı bu çok önemli
      |
      |

• Yüzbaşı
      282 Mesaj
      05 Haziran 2006 11:22:02
      ben hep bimeks ten alışveriş yaparım.aldığım laptoplar ve masaüstü hiç sorun çıkarmadı.hp compaq nx9105 aldım 2 sene önce 2 tane yeşil ölü piksel çıktı.laptopu değiştirdiler.bimeksi ben beğeniyorum.bu arada bimekste çalışan vahit,engin,ibrahim beye çok teşekkürler
      |
      |

• Teğmen
      230 Mesaj
      13 Haziran 2006 11:22:04
      ben asus a600m aldım asus markasının ve pcdepo nunu hizmet kalitesinden memnun kaldım bunun gibi müşteri memnuniyetine önem veren firmalara
      destek olmalıyız
      |
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      13 Haziran 2006 11:29:30
      arkadaşlar konuyla alakasız olucak ama geçen gün nestle telefonla su siparişi verdim bu bildiğiniz 20 litrelik damacanalardan akşam üstüne doğruydu
      bir saat sonra kapı çaldı karşımda su servisi yapan adam önünde 4 tane 5 lt lik su gene nestlenin şu şıkır şıkır pet şişelerden dedim hayırdır adamın cevabı şu oldu bugün su erken tükendiği için bu şekilde getirdik biliyordum ki adamlar bu müşteri memnuniyeti uğruna 2-3 ytl içeri girdiler vay be dedim Türkiyede birşeyler değişiyor helal olsun bunun gibi firmalara
      |
      |

• Binbaşı
      1402 Mesaj
      14 Haziran 2006 03:05:33
      selam biraz ukalaca olacak biz demek istiyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      967 Mesaj
      14 Haziran 2006 03:14:04
      quote:

Orjinalden alıntı: BİLGİSAYARCI

selam biraz ukalaca olacak biz demek istiyorum

Sen zaten her zaman yapiyon bu ukalaligi Bir de ; Git reklamini baska yerde yap lutfen..Beni ve benim gibileri bu forumdan SOGUTMA !!
      |
      |

凡有血氣者,都要嘗死的滋味
    • Binbaşı
      1402 Mesaj
      14 Haziran 2006 03:56:26
      ??? peki rahatsız ettiysem özür dilerim...
      |
      |

• Yüzbaşı
      967 Mesaj
      14 Haziran 2006 05:41:06
      BILGISAYARCI arkadasim,senin hakkinda acilan topic e yazdigin cevabi okudum ve sana biras hak verdim...Eger bende seni kirdi isem ozur dilerim
      Ve sunu da soylemek isterim,benim izlenimlerim bana bu forum kullanicilarinin Maskeli Reklam larindan cok bikmis durumda. Ben de biktim artik 1 lokma beyinden nasip almamis heriflerin burada basit basit reklam yapmalarindan

Senin de ekmegin bu kapida malum..Sende reklamini yapiyorsun ama biras daha dikkatli olursan reklam yaparken bence bu herkes icin daha iyi olur

Ben de tekrar ozur dilerim ve is hayatinda basarilar dilerim
      |
      |

凡有血氣者,都要嘗死的滋味
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      14 Haziran 2006 10:02:31
      Arkadaşlar, genelde notebook forumlarında pcdepoda çalışan arkadaşlar sanki son kullanıcıymış gibi sizlere tavsiyede bulunmaktadırlar artık DH olarak buna bir dur demek gerek körü körüne de reklam yapılmazki. benim arkadaşım pcdepodan aldı 3 haftadır notebook hala teknik servisde arıyoruz yok soruyoruz yok bumu iyi ve kaliteli hizmet. İşte gerçek burda.

En iyisi tanıdık biri varsa ondan al yoksa git teknosadan al diyorum ben yok pcdepo yok bilmemne hikaye bunlar...
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.